Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mondanátok pozitív érveket a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok pozitív érveket a szingliség mellett?

Figyelt kérdés

2018. szept. 2. 00:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#7 egyedül fog meghalni
2018. szept. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
8%
#11 meglehet. Ennek ellenére nyugodt, hasznos és produktív életem lesz, nem fogja az életkedvemet és az idegrendszeremet taccsra tenni a kapcsolatok.
2018. szept. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Bénabakter válasza:
Negatív érv, de szerintem mindent visz: öreg korodra NAGYON-NAGYON magányos leszel. Annál nincs rosszabb.
2018. szept. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
43%
Ha öregkoráig egyedül lesz, és leélt 40 évet szingliként, a legkevésbé se fog amiatt problémázni, hogy a hátralévő éveiben is egyedül marad.
2018. szept. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#12 nem értem miért gondolod, hogy egy kapcsolat bármiben visszafogna téged. igazából ha visszafog, akkor szakítani kell. egy jó kapcsolat csak előre vihet
2018. szept. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
43%

Mert eddig ezt tapasztaltam.

Egy kapcsolatban mindig a másik érdekei a fontosabbak. Egy kapcsolatban alkalmazkodnod kell máshoz, és szinte semmi magánéleted nincs. Egy kapcsolatban felelősséget kell vállalnod nemcsak magadért, hanem a másikért is, miközben fordítva ezt nagyon ritkán kapod meg. Anyagi szempontból pedig egy párkapcsolat csak deficites lehet.

2018. szept. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A szingliség mellett csak rövidtávú előnyöket lehet felsorakoztatni. Legfőképpen azt, hogy kényelmes. De SEMMI kényelmes dolog sincs az ember életében, ami hosszú távon ne járna aránytalanul nagy ráfizetéssel.
2018. dec. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!