Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ez mennyire kínos?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez mennyire kínos?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel ma talalkoztam kettesben 3adszorra (amugy kb 1 eve ismerem) es elkezdtunk lelkizni, es valahogy szoba jott, hogy en nem vagyok elegedett magammal, es elkezdett kerdezgetni, en meg elbogtem magam :D irto kellemetlen volt, lattam, hogy nagyon kinosan erzi magat... Azt meg, hogy belem mi utott vegkepp nem tudom... Mar bocsanatot kertem es mondta, hogy semmi baj. Szerintetek ezutan fog meg akarni velem talalkozni?

2018. szept. 3. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek alapján le jött neki hogy érzékeny, érzelmes lány vagy amivel nincs semmi gond.


Ha nem akar veled találkozni, akkor egyértelműen nem hozzák illik, mást nem tudok írni, mondani :D

2018. szept. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 October15 ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy azzal lett volna a baja, hogy elsírtad magad. Vagy az zavarta, hogy nem tud vele mit kezdeni vagy az, hogy [szerinte] ő "provokálta ki". Kétlem, hogy aggódnod kellene emiatt.
2018. szept. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MessorKing18 ***** válasza:
100%

Nekem ez be is jönne. Olyan értelemben hogy látom hogy őszinte vagy.

És ez sokat jelent. Ha érzelgős vagy? Akkor ha valaki szeret téged akkor ezzel együtt szeret.

2018. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Nem problema. Nekem sem lenne adott esetbe gond az ilyen, ha a srac helyebe lennek, azt szurnem le, hogy oszinte vagy.
2018. szept. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!