Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tetszem egy fiúnak sem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszem egy fiúnak sem?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok.

Ez a 16 év alatt sosem tetszettem senkinek.

Nem vagyok egy átlagos ember,nagyon különleges arcom van.

Nem mondanám magam egy olyan tipikus szép lánynak aki minden fiúnak bejön

Én szépnek tartom magam,egyszerűen csak nem tömeg fejem van

A hajam természetes vörös.

Eddig akárkivel találkoztam lánnyal,azt mondta hogy ezzel majd könnyen szerezhetek magamnak barátot.

Nos egyrészt én nem szeretnék egy fura hajfétises fiúval járni,de tudom hogy sok a fura ember,viszont emiatt sem érdekeltem senkit,csak szórakoztak velem

A korosztályomhoz képest szerintem értelmesebb vagyok egy picit az átlagnál,nyilván el tudom magam én is engedni,de tudok nagyon komolyan és választékosan is beszélni.

Nem piálok,nem cigizek,nem szököm el otthonról és nem bulizok.

Kezdem azt érezni,hogy sosem fogok senkinek tetszeni,maximum valami undorító szüleimmel egyidős pedofilnak.

Mit kellene máshogyan csinálnom,hogy valaki kedveljen engem?


2018. szept. 18. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Attól még hogy nem tudsz róla lehet hogy tetszesz/tetszettél valakinek...
2018. szept. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azok a lányok buták, senki nem fog (csak) egy vörös hajba belezúgni. Amúgy ha a korosztályodnak nem jössz be, tényleg ajánlom az idősebbeket... Jól bevált stratégia ez.
2018. szept. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a fő, hogy te szépnek tartod magad, ami valójában igaz is lehet. A többit hagyd a lóra.
2018. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Az is lehet hogy nagyon szép vagy és ezért nem mernek kezdeményezni mert azt hiszik hogy te elérhetetlen vagy számukra. Vagy szimplán nem szimpatikus benned valami ami akár belső és külső tulajdonság is lehet...
2018. szept. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdés : miből gondolod hogy nem tetszel senkinek? :)
2018. szept. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagy az is lehet h nem vagy olyan szep es lassuk be ez a legvaloszinubb. De dobj egy kepet ide vagy privatba es eldontjuk. Am meg meg ha csunya is vagy akkor is fogsz vkinek kelleni nagy valoszinuseggel, csak legyel nyitott, kedves.
2018. szept. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

El sem tudok képzelni milyen lehet az a különleges arc. De egyáltalán nem biztos hogy nem tetszettél senkinek, csak írtad hogy nem jársz bulizni stb és lehet ezért picit nehezebben vesznek észre. Nem hiszem hogy a külsőd miatt lenne.

Az undorító pedofiloknak ellenben már biztos nem fogsz tetszeni 16 évesen xD

2018. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom, az itteni 14-15 mondatodból már az arrogáns stílusod jött le.. Lehet emiatt.
2018. szept. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezted, hogy mit kéne máshogy csinálnod. Nagyjából mindent. Először is ezt a "különleges vagyok és értelmesebb a korosztályomnál" dolgot ne nagyon erőltesd, mert unszimpatikus és, ahogy látom nem is igaz. Szerintem a vörös haj és az egod összhatasa miatt érzed magad különbnek a társaidnál és ezáltal a potenciális pasiknál is, amit ők látnak és lelépnek. Őszinte leszek veled, ha korodbeli pasi lennék, már a kérdésed megfogalmazása alapján sem lenne túl sok kedvem ismerkedni. Szerintem egonövelésre használod a vörös hajad, ahelyett, hogy egy közeledési ösvény lenne feléd. Sok pasinak gyengéje a természetes vörös haj főleg zöld szemmel párosulva, nem kéne elrontani egoval ezt.
2018. szept. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet bármi, lehet szimplán unalmas vagy, nekem ez jött le a rövid szövegből, de persze ez alapján meggondolatlanság lenne ítélkezni, szóval esélyes, hogy tévedek.

Talán taszító a kisugárzásod? Netán mégsem unalmas, hanem épp fura vagy? Esetleg lenézően beszélsz az emberekkel? Ne mi tippeljük már meg.

Lehet tetszel több embernek is, csak nem tudsz róla. Ha raksz ki képet, akkor véleményezünk. :D

2018. szept. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!