Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Na... Most lehet kifakadok. Szóval hol a fenébe lehet ismerkedni rendes lányoknak rendes fiúkkal? Oké, tudom, tudom, fiatal vagyok, bőven lesz még párkapcsolatom, de úgy 20 évesen mire találnék valahol valami rendes srácot, férfit, nem akarom hogy az első tapasztalataim vele legyenek már a második x-emet élve. Szóval úgy kb egy nem bulizós (aka nem iszik-nem drogozik) lányt képzeljetek el, aki úgy szívesen elmegy ide-oda, művelődik, olvas... Meg szórakoztató vagyok. A lánysulim végett a suliban ismerkedni nem tudok, tudom-tudom akkor mutasson be egy lány barátom a haverjainak. De az úgy hogy nézne ki hogy "hé, menjünk már el valahova, de légyszíves hozd már úgy minimum az összes fiú haverod és azok hozzák a haverjait"... értitek. Szóval lányok, EX SORSTÁRSAK, vagy sorstársak. Hol, hol hol HOOOL a fészkes fenében lehet megismerni egy olyan velünk egyidős vagy 1-2 évvel idősebb fiút, aki nem szexet akar, mint egy kangörcsös kis óvodás, hanem úgy rendes kapcsolatot, szeretni és szeretve lenni? (16/L)

2018. szept. 20. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Én szívesen megismernélek. 21/f, decemberben 22. Írj ha gondolod. :)
2018. szept. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első! 22 évesen nem 16 éves kamszokkal kéne ismerkedj!!!
2018. szept. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első! Nem szeretnék idősebbekkel ismerkedni. Az mégis 5 év... Teljesen más a két világ a véleményem szerint. Ne haragudj.
2018. szept. 20. 21:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Merrefelé élsz? 18F
2018. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Válaszolt valakinek ez a némber??
2018. szept. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem válaszolt.
2018. szept. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Válaszolok, ahogy tudok. Eléggé megugrott a beérkező pm lista.
2018. szept. 20. 21:42
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hol ismerkednek az emberek?


- Iskola, legalapabb.....

- Szórakozóhelyeken

- Szabadidős klubbokban

- Versenyeken, szakkörökön

- Itt


17/f

2018. szept. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Édesmézes tuti jön majd neked a nyálas szövegével: kedves gyakoris lány! Szívesen beszélgetnék, ismerkednék, ha van kedved! Persze ő anyázik, ha azt írod, nincs kedved vele dumálni. Jöjjenek hát a következők: Ch Géza, mrdave, mintamokus, meg valami pasas, aki mindig ezt írja: van kedved ismerkedni egy 39 éves pasival titokban? (Hát kinek ne lenne kedve, majd a garázsomban bújtatom, nem?), illetve van még a uuupsz, szg100, pc gamer, na jó, befejezem, mert reggelig sorolhatnám. Kérdező, egy jó tanács: ne írj nekik vissza, mert önmagukat ismétlik. Nem mész velük semmire. Nem kérek olyan privátokat, hogy héé, engem kihagytál.
2018. szept. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!