Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Élőben hol tudnék ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élőben hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

A neten próbálkoztam eddig, de nem sikerült semmi. Ezért kezdek azon gondolokodni, hogy élőben kéne. Csak azt nem tudom hogy hogy, és hol...:/ Mivel visszafogott személyiségem van. Emiatt nem tudok csak úgy elkezdeni egy lánnyal beszélgetni, ennyiből jó a net. De a neten vagy eltűnik a lány akivel épp irogatok, vagy ő nem is érdeklődik irántam ezért nem zavarom tovább és elköszönünk.


F


2018. szept. 17. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, már pedig ha élőben akarsz ismerkedni kezdeményezned kell.

Egyébként neten is vannak normális lányok, csak ki kell fogni őket :)

L

2018. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nagy.bettike21 ***** válasza:
Kocsma
2018. szept. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Személyes véleményem szerint sokkal könnyebben ismerkedik az ember neten. Hiszen "arc nélkül" sokkal felszabadultabban lehet fogalmazni, jobban megismerheted a másik gondolatait. Lehet, hogy másnál nem így van, de én például neten sokkal könnyebben elbeszélgetek bárkivel, mint személyesen. Persze ez nem feltétlenül pozitív dolog, de valószínűleg több ember is így van ezzel. :)

Talán csak nem a megfelelő emberekkel beszéltél eddig.

Hajrá! :)


L

2018. szept. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!