Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudom azt a gátat ledönte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom azt a gátat ledönteni, ami megakadályoz abban, hogy egy lányhoz oda menjek?

Figyelt kérdés

Egész egyszerűen, nem tudok odamenni egy lányhoz. Amikor szeretném, vagy egyszerűen csak rá gondolok, akkor földbe gyökerezik a lábam, és egész törzsem görcsbe rándul.

A másik dolog meg az, hogy nem is tudom, hogy mikor kéne oda mennem, és hogyan kéne elkezdeni egy beszélgetést: Szia, XY vagyok, eléggé szép vagy.? Illetve sejtem "amikor is megadja az illető a jelet", de még nagyon a szemezésig sem jutok el, mert mikor a tekintet találkozik (már ha találkozik...), akkor egyből elkapom a szemem.

Félre értés ne essék, nem vagyok ronda, kaptam már visszajelzéseket, hogy átlagos/ átlagon (7-8/10) felüli vagyok. Egész egyszerűen, csak nem megy ez nekem nagyon. Szeretném, ha menne, de nem megy.



2018. szept. 20. 23:02
 1/8 anonim válasza:
81%

Gyűjts bátorságot és

menj oda.Beszélgetni,barátkozni. Kb mindegyik szerelem így kezdodik. Lany vagyok. És a lányokat ismerve nem fognak hozzád odamenni. A fiuknak kell kezdeményezni. Ehez sok onbizalom kell. 😉

2018. szept. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
"Az ürge a gát legveszedelmesebb ellensége."- Pelikán József, gátőr
2018. szept. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elobb-utóbb rájössz majd, hogy mashogy nem lesz baratnod, es akkor mar nem fog annyira akadályozni ez.
2018. szept. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
menj oda kamu indokkal, hogy hol van xy vagy mennyi az idő, párszor eljátszod utánna megleszarod már hogy pina vagy nem pina az illető
2018. szept. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Kezdj el lányokkal beszélgetni. Nem olyanokkal akik tetszenek neked hanem olyanokkal akiket ismersz egy ideje és/vagy kapcsolatban vannak. Ha velük ez megy akkor gyűjts bátorságot és valahogy elegyedj szóba vele. Ha például társasággal van és beszélgetnek kicsit halgass bele és ha értesz a témához akkor folly bele a beszélgetésbe. Ne úgy állj oda hogy "sziasztok firől folyil a beszélgetés?" vagy valami hasonszőrű baromság mert el fognak hajtani hanem találj ki egy ürügyet. Hirtelen ez jutott eszembe hátha a segítségedre voltam. 22/f
2018. szept. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Hány évesek vagytok, és honnan ismered?
2018. szept. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12%
Alkohol.
2018. szept. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy szép vagy még véletlen se kezdj.
2018. szept. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!