Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezzek egy barátot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek egy barátot?

Figyelt kérdés

Gimis vagyok, meg sohasem volt barátom (mármint boyfriend-típusú barátom, sima barátaim azert vannak😂😂) és egyre több embernek van, és én annyira vagyok arra h nekem is legyen vki, vagy legalább tetszen vki, vagy én tetszik vkinek, de egyszerűen semmi, nekem se tetszik senkii és ez olyan gaz, és biztos az fogjatok írni h egy hülye p*csa vagyok de nem, kicsit se az a típus vagyok (és én nem csak ugy mondom, tényleg nem vagyok az). Azt szeretném h legalább alakuljon valakivel vmi, legyen valaki akiről almodozhatok, akire gondolhatok egy unalmas matekon 😂


Lecci segítsetek hogyan!!??!?!?!?!


Előre is koszi! ❤️



2018. szept. 24. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Facebook csoport,pár,társkereső oldalak,az iskolád,a városod-falud24/F
2018. szept. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Neten nem szeretnek, többit koszi


És ne küldjetek ismerkedős leveleket!!!😂😂

2018. szept. 24. 18:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nem olyan nehéz az, mintha csak egy valaki kellene más nem lenne jó.

Járj szórakozó helyekre, ismerkedj aki szimpatikus meg ilyenek :)

2018. szept. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Sziaaa

Én is mindig vágyakoztam középsulis koromba pasi után. És igazából akkor történtek meg a legváratlanabb dolgok amikor egyáltalán nem számítottam rá, sőt lemondtam teljesen az egész szaros szerelem dologról. Nem kerestem, nem hajszóltam, nem vágyakoztam utána, és hoppp... Belém szaladt. Szóval igazából azt tudom neked ajánlani h ne keresd és ne akard ennyire, hanem csak élj, sodródj az árral!! A sors majd úgyis eldönti mikor van annak az ideje h te szerelembe ess :) Egyébként gondolom minden rokontól megkapod h "fiatal vagy mééééég" , "nem maradsz le semmiről ne féééélj"... 😀Ugyanezeket nyomták nekem is, szóval tudom h könnyű tanácsot adni, h engedd el és ne foglalkozz ezzel mikor baromira vágysz a tapasztalatokra és az érzésekre.. A lényeg h legyél nyitott mindenkivel, főleg ha egy olyan sráccal akadsz össze aki még tetszik is. Szólíts meg random arcokat bárhogyan, bármivel, bármikor!!😄 Légy merész és lazaaaa. Ha te nyitott vagy akkor a világ is nyitni fog feléd, hidd el! 🤗

Megkérdezhetem hány éves vagy amúgy?😀

20/L😋

2018. szept. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MessorKing18 ***** válasza:
Akkor kezdeményezz!
2018. szept. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!