Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek barátot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek barátot magamnak?

Figyelt kérdés
16 leszek, és sokan mondják, h szép vagyok. Viszont mégsem ír senki, h ismerkedni szeretne, vagy nem jön oda hozzám senki.
2018. ápr. 15. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
4%
Hany eves korig? 40 belefer?
2018. ápr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Max.18-ig.
2018. ápr. 15. 12:29
 3/6 anonim ***** válasza:

ISmerkedj, bővítsd a barátai köröd, járj el ide oda ( nem feltétlen kocsmázni, vagy ilyesmi, rengeteg más program is van, ahol megfordulnak emberek)

18F

2018. ápr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Légy nyitottabb az idősebb korosztály felé, ott nagyobbak az esélyeid... :) Amúgy az, hogy valaki a szemedbe azt mondja, hogy szép vagy, a világons semmit nem jelent. (Esetleg csak nem akar megbántani). Amúgy netes ismerkedési felületen egy tényleg szép lánynak ezernyi levél jön szerintem...
2018. ápr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. Szerintem(és mások szerint is) nem nézek ki rosszul, viszont nem nagyon barátkozik velem senki. Mármjnt vannak barátaim, de azok sem olyanok, mint másoknál, hogy mindent együtt csinálunk, csomó helyre elmegyünk. Szóval nem tudom, mit lehetne tenni. Gondoltam arra is, hogy én kezdeményezzek és szoktam is néha, de egy idő után már nem annyira, mert ha ő nem keres, akkor én miért fussak utána? De te ennek ellenére megpróbálhatod:) 16L
2018. ápr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dobjatok egy képet magadról, majd eldöntöm, hogy jól nézel-e ki vagy sem :D
2018. ápr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!