Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz pasi vagyok?

Figyelt kérdés

Mivel depis vagyok,

sötétebben látom a világot.

-Sokat bántottak kiskoromban.(nem kell sajnálni,megérdemeltem)

-Nincsenek barátaim.

Ezek az okai a depimnek.

Viszon van még egy oka...

Sokan piszkálnak lányok hogy rondán nézek ki.Amin tudtam változtattam magamon...Mégis....Ronda maradtam.Vannak dolgok,amiken nem lehet változtatni.Olyan ember vagyok aki foglalkozik mások véleményével.A barátnőm szerint nem kellene,aokkal kellene foglalkoznom akik megértenek, abból viszont nincs sok....A másik meg hogy nagyon könyem féltékeny leszek.Pl:Ha a csajom más fiukkal beszél,fiu haverjaival megy bulizni,Vagy ha egy énekesbe "szerelmes"lesz....Szerintetek nagyon gáz vagyok?

Öszegezve enyi vagyok:

-Nyomi,depis,fogyatékos,

hülye,ronda,féltékeny ember....És ezt nem azért irtam hogy sajnáltasam magam,emberek véleménye érdekel csak.Elnézést a sok helyes írási hiba miatt.Van egy betegségem ami miatt nem tudok remdesen írni.Tudom fogyatékos vagyok:)



2018. szept. 25. 23:50
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Azokkal***
2018. szept. 25. 23:53
 2/20 anonim ***** válasza:
72%

Őszintén? Igen, nagyon gáz vagy. Én messze elkerülnélek..

Szánalmasnak tartom azokat a fiúkat akik így nyafognak.

17/L

2018. szept. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
helyeírási
2018. szept. 25. 23:54
 4/20 A kérdező kommentje:
**
2018. szept. 25. 23:54
 5/20 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ:)
2018. szept. 25. 23:55
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiány. Ez az egyetlen problémád. Sürgősen változtass ezen, különben a barátnőd hamarosan exxé válik
2018. szept. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Megmondtam hogy próbáltam:)...Esetleg segíteni tudna valaki?Nem kötözködésből de könyű mondani...
2018. szept. 25. 23:58
 8/20 anonim ***** válasza:
Mit Kell ezen mondani? Férfi lennél
2018. szept. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%

Kerdezo, te vagy a legmenobb pasi,hogy mindezek ellenere van bnod,akit nem tud elcsabitani egy egesz sereg fiu sem.


Kezdj sportolni csoportos sportokat egyesuletben komolyan,az onbizalmat epit. Optimistabba tesz. Hinni fogsz onmagadban.


A szepseg relativ. Lehet,h helyes vagy.

Ha van bnod meg sportolsz ,akkor nem fernek bele az idodbe baratok.


A gyerekkorban bantas: csinalj kemeny kuzdosportot. Tetszeni fog. Felszabadulaskent eled meg.


N/35

2018. szept. 26. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem pasi vagy plane nem fèrfi csak egy kiskamasz. Talan 15/16 eves lehetsz a leirtak alapjan. Jobbulast
2018. szept. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!