Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Nálatok mi számít “sok”...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok mi számít “sok” sminknek egy lányon?

Figyelt kérdés

Én szempillaspirált,szemöldök ceruzám (a hajszínemből kifolyólag elég világos a szemöldököm),illetve korrektort szoktam használni.

Ismerek olyan fiút aki azt mondta erre,hogy sok,és most érdekelne a véleményetek!

Mi számít vakolatnak egy csajon?

Előre is köszi a válaszokat!

(Kort is írjatok)


2018. szept. 27. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
A szempillaspirál engem kifejezetten zavar. Csak akkor használd, ha anélkül nagyon rövid a szempillád. De ha anélkül is szép a szemed, akkor hagyd ki.
2018. szept. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Adom az előző válaszolót. Az, hogy a szemöldöködet fested nem gáz, de csak azért mert világos. A korrektor túlzott használata viszont már tényleg vakolat, általában ez a baj. Na meg a szinte fülig érő tusvonal meg társai xd
2018. szept. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
bár lehet kicsit kiöregedtem már a topicból, 22 vagyok, de sem most, sem régen mikor a tini kategóriába tartoztam sem tartottam soknak ezt a sminkmennyiséget. bőven bele fér kategória. meg igazából tőlem nyugodtan sminkelheti magát egy lány ha neki jól esik, néha egy alkalmi megjelenéshez talán hozzá is tartozhat egy komolyabb smink, extrább színek, ilyesmi, de persze nem tartom szükségesnek, ahogy a lány jól érzi magát, járjon annyira kisminkelve. simán el tudom azt is fogadni, ha valaki egyáltalán nem sminkeli magát, az is tud szép lenni, de egy kisminkelt lány is éppen úgy tud nagyon nagyon jól kinézni
2018. szept. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Felőlem 5 kg smink is lehet rajta, ha ízléses és szexi!!!
2018. szept. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ne érdekeljen már a srácok véleménye.

én is öreg vagyok ide amúgy (25), de például ha olyan kedvem van, simán felkenem a primert,korrektort, alapozót, és mindent, amit csak akarok a fejemre.

(ez nem mindennapos, a munkámban előnytelen lenne foglalkozni ezzel)

engem pont azért szóltak meg, mert keveset sminkelem magam hétköznapokon, munkában és szerintük ez igénytelen....(aha.nem.)

szóval, kend csak ha neked jobban tetszik úgy. aki szeret téged, el fogja fogadni. akinek meg így sem kellesz, amúgy se fogsz.

2018. szept. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!