Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk! Nalatok mik a flort...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Nalatok mik a flort alapveto jelei?

Figyelt kérdés

Ti hogyan szoktatok egy lany fele kozeledni ha bejon nektek? Es o milyen jeleket adhat? Ha a vallatokon megerint pl.vagy a hajatokhoz er vagy beletur? Mit tud csinalno egy lany hogy kimutassa hogy o tobbet akar baratsagnal?

Kort is irjatok legyszii


2018. aug. 7. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Az a helyzet, hogy én 5 párkapcsolat után már nem szoktam húzni az időt. Odamegyek és elmondom neki, hogy tetszik nekem.


Szia! Nagyon tetszel nekem/nagyon szimpatikus vagy nekem. Szívesen megismernélek.


Aztán várok, hogy mit reagál.

Általában 3 lehetőség jöhet szóba:

1. van barátja

2. nem tetszem neki

3. pozitívan reagál és el tudom hívni randira


Egyébként abból szoktam érezni, hogy tetszem egy lánynak, ha feltűnően sokat néz, de amikor találkozik a tekintetünk akkor zavarba jön és elkapja a tekintetét vagy amikor sokszor ér hozzám ok nélkül. Zavarba jön ha én érek hozzá. Igazából mindig a zavar jelét keresem. Ha valakinek nem tetszem, az általában teljesen ellazult a társaságomban és nem kapok felőle kiemelt figyelmet. De amúgy tényleg nem könnyű ezt mindig kiszúrni. :D


24/F

2018. aug. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Ha valakinek tetszel érezni fogod.

De amúgy a közeledbe szeretne férkőzni szerintem ez az egy mindannyiunkra igaz. Ha meg akar csókolni sokat fogja nézni az ajkad.

Én pl próbáltam megnevettetni a párom.

Te meg legyél vevő rá. Pl.engem nagyon zavart mikor egy lány kezdeményezett.

Ha olyan van oda bújhatsz hozzá.

Puszit adhatsz.

És dicsérgeted. Ugyan is nem tilos minket is dicsérni. Meg foghatód a vállát is, de ne úgy mint egy haver.

2018. aug. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
.
2018. aug. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ha tetszel egy fiunak azt biztosra veszem ,hogy sokat néz. Én sem veszem néha észre magamon ,h aki tetszik nekem azt folyton csak nézném.

És nem nézem azt aki nem tetszik nekem.

Egy szemezés persze nem jelent semmit, de ha tényleg mondjuk naponta szemeztek az 99% ,hogy bejössz neki.

Azon kívűl ha meglát beindúlnak az ösztönei:pl. úgymond ,,menősködi,, vagyis próbálja megmutatni magáról h, miket tud. pl. ha focizik éppen és látja ,hogy te a közelben vagy és időnként rá nézel gyorsan el kezd cselezgetni / ügyeskedni. EZT SZINTÉN magamon vettem észre...

És ez a kicsit visszahúzódobb fiúknál is így van bizony.

Egy biztos ha néz az tényleg nagy jel.

REMÉLEM TUDAM SEGÍTENI SZÁMODRA.

2018. okt. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!