Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelent egy lánynál a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent egy lánynál a hajcsavarás piszkálás?

Figyelt kérdés
Amikor beszélgetek vele akkor piszkálja a haját és csavargatja. Ez azt jelenti hogy nagyon un engem vagy nagyon ideges zavarodott?
2018. okt. 4. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:
3%

Szórakozik veled..tudja hogy odavagy érte..és ezzel heccel magyarul szívat.

Ejsd pofára a végén törd le a szarvát :)

2018. okt. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem hinném, hogy lehet tudni. Egy kicsit pszichológiai könyv szerint ez unalmat jelent, de nálam bizonyosan teljesen mást s kifejezetten pozitív érzéseket. Úgyhogy nem hiszek benne, hogy erre egyetlen fix válasz van. Figyelj a többi jelre.
2018. okt. 5. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet csak egy rossz szokás. Ilyesmibe nem érdemes túl sokat beleképzelni. Ehelyett inkább arra figyelj, szeret-e veled beszélgetni, keresi-e a társaságodat? Aktívan fenntartja a beszélgetést, vagy csak kurtán válaszolgat? Ha beszélgettek sokat mosolyog-e, próbál minél tovább ott időzni? Vagy az első adandó kifogással lép is le onnan?
2018. okt. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt jelenti tetszel neki. En is mindig csavargatom/piszkalom a hajam ha olyan fiuval beszelek aki tetszik. Ez ilyen tudatalatti tevekenyseg.
2018. okt. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 Mosolyogni mindig mosolyog és általában nincs ellene hogy közeledek felé. De ha nem keresem akkor ő se keres. Más osztálytársakkal is ugyanígy van.
2018. okt. 5. 10:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor ez eddig biztató. Hogy ő nem keres, az még nem feltétlenül negatívum, tekintve, hogy tini kategória. Az ennyi idős lányok között szerintem nem ritka, ha félénkebb, vagy nem tudja hogyan lépjen. Ráadásul ha pl. iskoláról van szó, feszélyezheti is ha mindig lát titeket valaki.
2018. okt. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hogyan írjak rá? Nagyon önbizalomhiányos vagyok és félek hogy visszautasít.
2018. okt. 5. 12:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak lazán! :) Nem fog visszautasítani!
2018. okt. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Csibefos ***** válasza:

szerintem zavarban van, tetszel neki

vagycsak ez egy afféle berögzült mozgás mint például ha valaki ideges vagy valami elkezdi a telefonját babrálni. ilyesmi.. gondolom én.

2018. okt. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Azt hogy rágó van benne!
2018. okt. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!