Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Merjek kezdeményezni a fiúnál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek kezdeményezni a fiúnál?

Figyelt kérdés

Én 16 éves lány vagyok a fiú aki tetszik pedig 18.

Egy suliba járunk, már tavaly is láttam de ebben az évben kezdett megtetszeni, a nevét is egy hónap után tudtam meg nagy nehezen, mert nincs Facebookja csak instája meg snapchatje es közös baráti társaságunk sincs sajnos. Észrevettem hogy nézni szokott de csak akkor ha messzebb van tőlem, illetve előfordult hogy volt egy pár rövid szemkontaktus. Elég csöndes srác, sokmindent nemtudok róla, azon gondolkoztam hogy ha rá is írok nem az elutasítástól félek, hanem hogy írom neki hogy szia esetleg ha visszair akkor mit írjak neki? Meg attól is félek hogy ha én most írok neki az oké de másnap mivan ha nem ir rám... Mert en nem akarok nyomulni szegenyre. Meg szunetekbe is sokat látom mi van ha nem köszön... Inkább ezektől félek.

Mit kéne tennem?



2018. okt. 7. 17:10
 1/1 Csibefos ***** válasza:

hát nekem elég sokan nem köszönnek vissza szovalxd

az legyen a legkisebb problemad hogy nem koszon vissza,

irj ra hogy szia aztan mizu meg ilyenek utana meg majd ugyis jön a téma :D kérdezd arról amire kivancsi vagy de ne faggasd! c:

remelem tudtam segíteni!<3

16/L

2018. okt. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!