Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van értelme olyan fiúnál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme olyan fiúnál kezdeményezni aki mindig visszafogott és semmitmondó válaszokat ad mindenre?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a csoportomban (egyetem) aki mindig csöndes sose szól, ha rámosolygok visszamosolyog ugyan (vagy nem...) de látszik hogy ez egy pillanatnyi begyakorolt műmosoly.

Ha kérdezek bármit beszélgetést kezdeményeznék udvarias de semmi érdemi válaszokat ad.

Mit csinálsz hétvégén? Hát semmi különöset

Hova mész este? Hát még nem tudom

Van programod szilveszterre? Hát még nem is tudom

Mennél valahova? Hát nem is tudom



Meg ilyenek. Ezekkel semmit se lehet kezdeni. Egy konkrét valamirevaló választ ki nem lehet belőle húzni.


Ennél még az is jobb lenne ha kategorikus bunkó lenne.

Mit csinálsz hétvégén? Közöd hozzá semmi-még ez is egyenesebb.


Mit kezdhetek vele?

Semmit?


2017. dec. 6. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mindenre így válaszol, akkor nem igazán van értelme foglalkozni vele... Bár személy szerint, néha én is bele esek ebbe a hibába, hogy csak unalmas, semmit mondó válaszokat adok. De ha mégcsak nem is próbálkozik másképp hozzáállni a beszélgetéshez, nem érdeklődik feléd, akkor biztosra veheted, hogy nem érdekled.
2017. dec. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze.


Mondjuk ha csak az piszkálja az érzékenységedet, hogy nehezen megszerezhetőnek tűnik a srác és csak ezért találod érdekesnek, akkor inkább hagyd. Ennyiből úgy tűnik, nem az az ismerkedős fajta és ha pofáraejted, akkor annak a csajnak teszel rosszat, aki nem csak a kihívást látná benne majd egyszer. Ha nem ez a helyzet, akkor meg nyugodtan próbálkozz.

2017. dec. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy, kérdező, lehet, hogy a fiú, olyan mint én. Nem nyílik meg csak úgy mindenki elött, én egy lány elött vagyok nyitott, a többi ember, a negyedét se tudja rólam, hogy milyen vagyok. Írj privátot, ott tudok segíteni. 16/F
2017. dec. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs, kivéve ha egy plusz farkat szeretnél elkönyvelni.
2017. dec. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk én is ilyen válaszokat adnék, de csak mert nem szoktam eltervezni semmi különöset. :D
2017. dec. 7. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kicsit régi a kérdés már, de az előttem válaszolóval teljesen egyetértek.

Nem szoktam én sem eltervezni minden egyes estét, hétvégét stb, majd ahogy alakul.

Ezek eleve szar kérdések, egy ilyen személyiségű ember irányába, kérdezd inkább a hobbijáról.


Én is hasonló válaszokat tudnék adni olyan személynek aki nem kelti fel az érdeklődésemet. Nem tudok bunkón elutasítóan viselkedni, ezért inkább rövid tömör válaszokat adok.


Viszont ha olyan lány aki nagyon tetszik, tenne fel nekem olyan kérdést, hogy "mit csinálsz hétvégén" akkor nem hagynám ki az alkalmat, hogy ne próbáljam belefűzni, hogy esetleg elmehetnénk együtt valahová.

2018. okt. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!