Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megéri letölteni a tindert?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri letölteni a tindert?

Figyelt kérdés
Van itt valakinek pozitív tapasztalata vele kapcsolatban?
2018. okt. 17. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Kipróbálhatod, nem veszítesz vele, mondjuk én inkább preferálom az AnoTalk-szerű oldalakat.
2018. okt. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez a véleményem az egészről, sajnos ez az igazság, nekem volt tinderem, 90%-uk vissza se ír, csak gyűjti a likeokat. Vannak normálisak, de nagyon nagyon ritka.

2018. okt. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Nemrég töltöttem le. Hamarosan lesz a harmadik randim a lánnyal. Őszintén én nem hiszem hogy egymásra találtunk volna a tinder nélkül. Én ezt jobbnak mint a kép nélküli ismerkedést. Nem szeretek úgy megkedvelni valakit hogy utána még azon is aggódhassak hogy tetszem e neki.
2018. okt. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze megéri, sok tapasztalatot szerezhetsz ott, megismerhetsz sok új embert.

Viszont párkeresés szempontjából, nagyon sok szerencse is kell hozzá, hogy valami komolyabb összejöjjön.


Lányoknak nyilván könnyebb, mert több a match, bár igaz, hogy várni kell, hogy rádírjanak.

Fiú oldalról, nekem a tapasztalat miatt megérte, bár kiábrándító, hogy egy jól kitalált, vagy vicces szövegre is alig válaszolnak. Ha válaszolnak is, sokszor 2-3 üzenet után hagynak ott. Sokszor az az érzésem, mintha nem is akarnának ismerkedni a lányok, vagy pont, hogy csak ők keresnek egyéjszakást.

De nekem is volt már randim onnan, szóval mindenképp próbáld ki.

2018. okt. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:) lehet hogy majd kipróbálom
2018. okt. 17. 15:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ottani lányok 90%-a csak a pasik top10-20%-ával hajlandó szóba elegyedni. Így ezek a pasik egyszerre több csajt is fűzhetnek, a többinek meg nem jut semmi.
2018. okt. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A nővérem ott találkozott a mostani barátjával akivel összeköltözött és van egy kisfiúk :D

Van lehetőség rá de kevés hogy olyannal találkozz

2018. okt. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!