Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lànyok lenne egy kevés időtök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok lenne egy kevés időtök rám? Pàr tanácsot szeretnék kérni.

Figyelt kérdés

Röviden annyi a helyzetem hogy ma be kellett mennem ügyet intézni egy másik városba, és amikor haza felé vártam a buszt meg láttam egy lányt aki pont az ideàlom.Annyit meg tudtam hogy egy városban lakunk, meg ő még suliba jár. Kb olyan 16-nak néz ki ami nekem kicsit sok korkülönbségnek.

A lényeg az lenne hogy sose szoktam azzal a busszal jönni amivel ő (mert már nem járok suliba), és holnap direktbe be mennék hogy ugyanazzal a busszal jöjjek haza mint ő.

A buszon a barátnőjével ültek, és azon gondolkoztam jogy ott szolítsam-e le, vagy amikor sétál hazafelé akkor kövessem egy darabig és úgy szolítsam le?

Lányok ti mit ajànlanàtok? + milyen indokkal szolítsam le? Nem lesz fura neki hogy mit akarok én tőle ilyen "idősen"?

Köszi ha el olvastad :)

21f



2018. okt. 18. 21:27
 1/6 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem hogy hogy indítsak, mert olyan furcsa érzésem van hogy egy ilyen lány így megfogott...

Mert akik eddig be jöttek azokkal simán fel vettem a szenkontaktust, rájuk mosolyogtam, és többnyire bejött, és kb a semmiről beszéltem nekik, de annyira zavarba voltak hogy csak mosolyogtak, és mondták is hogy remélem még beszélünk, vagy majd jelölj be, meg ilyenek.

2018. okt. 18. 21:32
 2/6 anonim ***** válasza:

Nézz körül itt gyakorin, szerintem van sok ilyen kérdés.

Segítenék ha tudnék, de így semmi ötletem nincs. Annyit tudok mondani, hogy legyél magabiztos, és ne túl rámenős.


Először vegyél fel vele valahogyan szemkontaktust, aztán mosolyogj rá, a reakciójából már látni fogod érdekled-e avagy sem.

2018. okt. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia. Huh en rámosolyognek köszönnek, es elmondanám h hasonlít valakire.... Sablonos de jo beszéd alap. Aztán elmondani h okos, szep es kedves, de ezt aztaaa stílusban a 16 évesek nagyon szeretik. Elso benyomásnak szerintem nehyon jo. Már bevált párszor...
2018. okt. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy ötlet eszembe jutott amikor leszálltok szólj utána hogy bocsi elhagytal valamit(közben nem) és mutatsz pl egy ruzst. És reménykedjünk benne hogy becsületes es azt mondja hogy hogy nem en hagytam el.erre te mondthatot akkor jó

lenne kedved meginni valamit.

Remélem érted. Sok sikert

Ja és az utána menés olyan pedo m@cis

2018. okt. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem először szemkontaktust alakíts ki vele, mosolyogj rá. Aztán utána szólítsd meg.

Semmi képpen ne kövesd, az ijesztő.

2018. okt. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se nagyon kövesd, de az elhagyós meg dicsérgetős módszer nagyon hasznos :D amúgy szeretik a tinik az idősebb srácokat ahogy megfigyeltem, nagyon sokan, és én is. Mosolyogj rá, de ne erőltetetten, hanem akár kisfiúsan, kedvesen. Vedd fel vele a szemkontaktust :) Szóval csak hajrá, sok sikert :)
2018. okt. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!