Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok vagy akár Fiúk is!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok vagy akár Fiúk is! Tudtok tanácsot adni? Ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Első sorba a lányok véleményét várom de jöhetnek Fiúktól is:D Na az a harci helyzet hogy van egy kiszemeltem (lány:D) és ő történetesen az ismerősöm/ismerőseim oszt. társa (akit sose vettem valahogy észre mialatt én is abban a suliban jártam). És valamiért nem tudom de megtetszett nagyon és ez nem tudom miért van ilyen még nem volt. Ezért szeretném megismerni de ugye a akiket ismerek az osztályából azokkal nem beszélgetek már sajnos így ők nem tudnak bemutatni neki. Tehát én rá szeretnék írni facebookon és elhívni egy randira vagy valami kis sétára vagy kávéra stb ahol megtudom ismerni őt:D Lányok ti hogy reagálnátok ha egy idegen rátok ír hogy szeretne megismerni titeket? vagy szerintetek hogy kellene?


Válaszokat előre is köszönöm :)

20F



2018. jún. 8. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elsőnek kezdj el vele barátkozni hisz nem hinném,hogy jó néven venné ha rögtön letámadnád egy randival bár MINDENKI más. Írj rá és kezdjetek el beszélgetni utána jön minden :)
2018. jún. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont jobb, ha egyből tisztázod a szándékaidat és elhívod egy kávéra/italra. De látod, van, aki igényli előtte a beszélgetést. :D 18/L
2018. jún. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat: D de nincs valami arany közép út ami mindenkinek bejön?:D
2018. jún. 9. 11:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs, mindenki más. :) Kockáztatni kell egy kicsit, ez ilyen... Sajnos nekem facen ismerkedéssel rossz tapasztalataim vannak, ellenben élőben, házibulikban gond nélkül, sokkal könnyebb odaülni valaki mellé, hogy 'szia mitiszol' vagy ilyesmi...


Ami tuti nem jó stratégia, hogy 'letámadod', de ennyi.


20f

2018. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 sm's girl válasza:
Én valami ürüggyel be mennék a suliba és ott osszefutnek vele, beszélni pár szót, és mondjuk ott tudnál vele beszélni, esetleg ha tudod hogy milyen hobbija van akkor eközben osszefutni vele beszélgetni kicsit és utána szerintem mehetnetek kávézni ilyesmi helyre :) 18/L
2018. jún. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát most érettségizik ezért a suliban nem tudnék vele összefutni:D bár táncol csak nem tudom mikor és hol lép fel :D
2018. jún. 11. 20:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én full ismeretlen srácokat offoltam le Facebookon, mert csak úgy írt, hogy ,,szia megtetszettél, beszélünk?,, Kb... Nekem, akihez élőben még nem jöttek oda, mondtak hasonlókat, de ha már valakinek ez a megoldása érdemesebb kreatívan írni. Ajánlom YouTube-on a Fun4Money szövegeit. 😃 Hasonlók, esetleg konszolidáltabbak nálam elég bejövősek lennének speciel. 19L
2019. nov. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!