Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk. Titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Titeket zavar ha egy lányon van +8 kg?

Figyelt kérdés
160 centi 58 kiló. A legtöbb felesleg a fenekemre megy. Viszont megy a mellemre meg sajnos a hasamon is van egy kis zsírréteg. (A kis zsírréteg alatt azt érem, ha állok nincs rajta semmi "zsírredő" de ha ülök így kidudorodik és olyan érzésem van mint aki terhes xd)
2018. okt. 19. 14:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnátok példát küldeni, hogy nektek milyen alkatú egy ideális lány, vagy, hogy mi számít nektek ducinak?
2018. okt. 19. 14:33
 2/7 anonim válasza:
33%

Szerintem ez egyaltalan nem sok :D

Olyan 63-64 felett szamit tulsulyosnak. Az egesz alkat fuggo, amig allva nem log rolad a haj, addig szerintem egyaltalan nincs problema. Foleg ha a fenekedre megy a felesleg. :D


Mellesleg egyeni velemeny, de szerintem keves fiunak jonnek be a vekony lanyok, inkabb legyen rajta kis felesleg, mint hogy sovany legyen.

2018. okt. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem értek a kilókhoz, szóval itt egy random kép a netről:

[link]


Ez az alkat (és stílus) nagyjából ideál.

2018. okt. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak smink formájában taszít
2018. okt. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé vékony az ideál és hát semmiképp sem előny, de van aki pedig így tartja tökéletesnek. Erre egyértelmű választ nem fogsz kapni, személyenként változó, hogy ki mit mond.
2018. okt. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Ezt fejezze be mindenki. Lehet hogy beszéltünk már privátba kérdező, de lehet csak rosszul emlékszek.. De mindegy is, mert nem ezzel kellene foglalkoznotok. Legyetek normálisak végre, és ne a külső alapján akarjatok tetszeni, mindenki ocsmány ribit csinál magából.. És akkor a normális lányok hol vannak..? Csak add magad ne kend az arcod minden hülyeséggel. Ha valakinek nem tetszik menjen tovább.

17f

2018. okt. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem mindegy H ha van pocakja csak ne legyen nagyon kövér alapból jobban szeretem azokat a lányokat akin van has de a belső a lényeg azaz ha van két ugyanolyan lány csak egyik sovány a másikon vagy egy kis + kiló azt választanám
2018. nov. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!