Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-15-16 éves fiúk, titeket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15-16 éves fiúk, titeket zavar egy lányon a szemüveg? 14/l (többi lent, kép max privátban)

Figyelt kérdés
Barna haj,barba szem + az a szemét szemüveg..nem azt mondom,hogy szerintem hülyén néz ki (annélkül nézek ki hülyén) hanem van akit zavar/az rontja el az "összképet"

2016. jún. 13. 18:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
sokszor inkább hozzá ad :)
2016. jún. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy semmiképp ne legyen nagyon cifra, látványos. Egyszerű fekete vagy valamilyen sötét színű keret a legjobb.


Pl. ez a kettő még jól is néz ki:


[link]


[link]

2016. jún. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem általában tetszik egy lányon... Van egy osztálytársam, aki a szemüveg miatt szép. Ha gondolod, képet küldhetsz privátban.
2016. jún. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nekem bejön de küldhetsz képet :) 17/F
2016. jún. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
izé ha valaki nem hord oszt hord az fura, meg fordítvai is 1 dearabig:'D kölgy fotót bár én 17 vok baker lemaratam egy ével xD
2016. jún. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Semmi gond vele ha normális szemüveg, nem az a vastag fekete keretes nagypapás amit sok lány divatból is hord... az gáz.
2016. jún. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem viccen kívül darabra pontosan ugyanannyi szemüveges lány tetszett eddig,mint szemüveg nélküli :D .Csak tudni kell jól megválasztani,ha az segít kép alapján szívesen mondok véleményt. :D 16/f
2016. jún. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Most egy pár hete láttam egy lányt. Ő is valahol a 15-16 éves korban volt. És a szőke hajával a fekete keretes szemüvegben szerintem nagyon szép volt az arca. :D De ha küldesz képet, akkor válaszolok rá :) 16f
2016. jún. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond a szemüveggel, de ha téged zavar akkor válthatsz kontaktlencsére. Nekem is rossz a szemem és lencsét hordok annak ellenére, hogy sokan mondják, hogy jól áll a szemüveg :)
2016. jún. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lánytól függ, nem mindenkinek áll jól, viszont általában nekem tetszik egy lányon. Sokkal komolyabbnak, és okosabbnak tűnik egy lány benne :) képet küldhetsz nyugodtan, megmondom a véleményem őszintén. 16/f
2016. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!