Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok egy normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy normális lányt sem?

Figyelt kérdés

Sok lány arra panaszkodik, hogy nem találnak normális fiút, mert mindenki csak szexet akar semmi mást. Én viszon normális kapcsolatot szeretnék, de nem találok barátnőt.


Vagy az a baj, hogy nem úgy nézek ki mint a legtöbb fiú (nincs felzselézve a hajam, nem cigizek, nem hordok testhez simuló gatyát, nem vagyok nagyon izmos, stb.).



Miért ilyen nehéz találni egy olyan lányt akit szerethetnék?


21f


2018. okt. 23. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Attól,hogy nem csak szexet akarsz, még nem leszel potenciális partner.
2018. okt. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tipp: Ahogy én észrevettem egy nő elöször a férfi arcát nézi meg, szemek, haj. Utána a lábait, cipőjét, legvégül a mellkast. Nem tudom, hogy hogyan jön ez pár nőnek, de ahogy én lekövettem pár nönek a szeme járását ez jött le. Legyél magabiztos, ha van rá lehetőséged vegyél inget, mert azt szeretik, egy fajta kifinomultságot adsz benne. Parfümöt használj mert azt bárki bármit mond, azt imádják, kellemes fűszerezett illatút. Meg még a levágott haj.
2018. okt. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!