Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk mikorra komolyodnak meg,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mikorra komolyodnak meg, amikor többre vágynak, mint szex?

Figyelt kérdés
Van olyan fiú, aki "fèl" vagy már elege van a rámászós lányokból?

2018. okt. 24. 19:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

olyan 30 év feletti emberek is írnak nekem hülyeségeket, akiknek már komolynak kéne lennie, mégis a farkukat nyuzzák egész nap, és ha jogosan utasítod el, elszidja a családod, hogy az ő férfiasságát pedig egy szent dolognak kéne tekintened, mert az

s z e n t

Jó persze, ha úgy vesszük, mindenre szólnak be, más identitásra is a farkukat hiszik a megvaltásnak.

Ezek a mai ferfiak.

2018. okt. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Sose érdekelt csak a szex, mindig a komoly kapcsolatot szerettem volna
2018. okt. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
6 vagyok megint. Annyira ritka az ilyen csajba is, hogy senkit sem érdekel hogy ki mit akar. Ha igen akkor azt nagyon átcseszik :D
2018. okt. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem akarok senkit se megbántani, de az ilyen kérdések kib****ttul unalmasak már. Normális lányok is és fiúk is vannak még, több is, mint gondolnátok.

Csak ne adjátok fel, ne depizzetek, hanem ismerkedjetek, ha láttok egy számotokra normális srácot, csajt, menjetek oda hozzá és ne csak üljetek otthon a seggeteken a gép, telefon előtt várva a csodát.

Tudom, mondani könnyű, megtenni nehéz, de gondoljatok bele, ha nem is próbálkoztok, ha feladjátok és itt siránkoztok, akkor ne is csodálkozzatok azon, hogy nem találtok normális partnert...

Lehet le pontozni...

2018. okt. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

A "depizőseknek" csak annyit akarok mondani hogy vannak normális lányok,kevesen,de vannak (álítólag én is az vagyok).Én a páromat úgy ismertem meg hogy hülyeségből anotalkoztam és ott aranyosnak tűnt és hónapokig beszélgettünk.Én nem vagyok plázacica,nem vagyok tinikwa (de ha valaki annak veszi hogy a mostanival együtt 2 párom volt,egészségére),szeretem azoknak a dolgok nagy részét amiket ő is és nem akarom hogy megváltozzon.Vannak még ilyen lányok,de őket nem veszik észre,mert a mai fiúk a 40 literes tejeskannákra,meg az átplasztikázott nagy fenekekre mennek.Meg az miért nem tetszik egy fiúnak ha pl.megdicséri a lányt és nem azt mondja hogy "nem is vagyok szép..." hanem full komolyan elkezdi hogy "persze,hisz én szépségkirálynő vagyok"

-Egy tizenéves lány

2018. okt. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
6-os vagyok)) Személy szerint engem zavarna ha annak a lánynak aki szeretne nem én lennék az első, de ez csak az én véleményem, met én az utolsó is akarok lenni. Amugy ez nem igaz, ha lenne még hasonló lány én biztos észrevenném, csak már nem hiszek abba hogy van. IRl oda se tudnék menni, a neten meg már a profilképektől is kikészülök.. Szóval igazad van, de én sem ilyen vagyok.
2018. okt. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!