Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk mikorra komolyodnak meg,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mikorra komolyodnak meg, amikor többre vágynak, mint szex?

Figyelt kérdés
Van olyan fiú, aki "fèl" vagy már elege van a rámászós lányokból?

2018. okt. 24. 19:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
soha
2018. okt. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ez teljesen relatív, azaz változó, hogy mikorra "komolyodnak" meg ilyen szempontból. Van aki pl soha. És van(vagyunk) akik meg szinte már az elején.

Én pl 16 éves létére normális kapcsolatot keresek. Persze nem azt mondom hogy teljes szex nélkülit. Mert ez is egy fontos, és TERMÉSZETES folyamat. Viszont ne erről szóljon az egész. Ezért találok magamnak elég nehézkesen lányt is, mert nekem nem elég hogy marha jól nézzen ki, nagy feneke és melle legyen. Elsődlegesnek mondjuk mindenképp a külső fog meg először. Jó, az elég ha van átlagosan szép arca. Az h szőke/barna kékszemű/zöld/barna stb teljesen mindegy. Mellre és fenékre is csak annyi legyen ott, hogy látszódjon hogy mégis nőből van.

De ha le állok vele beszélgetni és belső re egy nagy nulla (Plaza cica. Tini ri&ANC. Aranyásó stb) akkor max haverkent meg lehet tartani a kapcsolatot de semmi több.

El várom h legyen benne romantika, és szexnel se a kura$rol és a ba$zasrol beszéljünk, hanem tenylegesen a szexről, vagy ha meg jobb a szeretkezesrol


16F

2018. okt. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én mindíg ilyen voltam, utálom az olyan csajokat. Van akinek bejön, nekem nem.
2018. okt. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. Párom amióta ismerem "komoly" volt. 14 éves kora óta
2018. okt. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%
A legtöbb férfinak mindig is a legnagyobb motiváló ereje egy kapcsolatnak a szex lesz. Így vagyunk programozva.
2018. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát, én 18 leszek lassan, de 15-18 között még egy lányt se láttam kb aki ne egy plázaribi lenne. Rohadtul depresziós vagyok vagdosom magam stb, és sose találok hozzám hasonlót (persze lányba:D). átlagba, ismerek 20 felettit is aki retardált, de én 14 évesen se ugy gondolkodtam hogy akkor ezt meg azt ágyba kéne vinni.. Most vagyok 17 és tudom hogy lehetetlen hogy ilyen nyomort szeressen valaki, mert nem elfogadóak meg ilyesmi, csak trendből meg szórakozásból legyen velük valaki aki lefekszik velük és ennyi. és ez mindkét nemre igaz. Még 18 évesen se nő be a fejük a legtöbbnek.. Sajnos ez van... És akkor csodálkoznak az emberek hogy egyre többen válatszjuk az öngyilkosságot kiutnak... Hát jobb is ez igy sajnos.
2018. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mellesleg 5ös válaszoló, ennél rosszabb választ GYK-n én még nem láttam! Nekem ennyi idősen nem csak szexre van szükségem, annál nekem is van több eszem :D Szerencsére.. Egy ölelés is jobb tud lenni néha. :) Amúgy ja, utolsó kommentelő vagyok :)
2018. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Pont tegnap írtam ki egy ilyen kérdést, de valamiért letörölte a moderátor (azóta se tudom miért)

A kérdésem kb az volt, hogy

hol lehet olyan lányt találni, akinek az elején nem olyan fontos a szex, mert kb csak olyan lányokkal vagyok körülvéve akik egyből ezzel jönnek nekem és nincs bajom a szexxel meg érdekel is és vágyom is rá, de valahogy az, hogy ezzel jönnek már az elején nekem a csajok az nem ijesztő egyáltalán, hanem inkább pont a vágyamat veszik el a felszínes viselkedésükkel a szextől. Szeretnék szexelni, de a felszínességükkel pont ennek a lehetőségét rontják el nálam...

Ha megismerek valakit, akkor vágyom igazán arra hogy szexeljek vele, de ha már az elején azzal jön, hogy szexeljünk az nekem inkább kiábrándító, mert nem érzem, hogy érdekli ki vagyok és nem tudok azonosulni vele és olyan lesz az egész mint valami semleges testnedvcsere. F

2018. okt. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Így van #8. Pontosan így gondoltam. Bár, én még ilyennel se találkoztam.. Nem ismerkedek sehol mert tudom hogy reménytelen.. Aztán én se a reszeléssel akarok indítani, az maradjon már meg ott ahol helye van, nem 2 nap után... Undorító.. :'( -6os vagyok
2018. okt. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

7-es: mondat értelmezés 1-es

Nem azt írtam, hogy csak az számít, azt írtam az számít a legjobban. A férfiak rengeteg mindent eltűrnek, csak szex legyen, ez a fő motiváció. A nőknél is fontos, de nem elsődleges.

2018. okt. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!