Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én csak egy lányt szeretnék,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én csak egy lányt szeretnék, akit szerethetnék és aki szeretne engem, de csak barátnak vagyok elég jó a lányoknak. Mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés
19F
2018. nov. 7. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nem sok ujat tudok irni az altalaban leirt sablonos de igaz szovegeken kivul hogy legy nyitottabb ismerkedj jarj el neha neha valahova ismerkedni vagy csak keress valami hobbit es foglald el magad aztan majd jon aminek jonnie kell.


🤷‍♀️16/l

2018. nov. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugye milyen egyszerű kérés? Mégis milyen nehéz hosszútávon kielégíteni.
2018. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem a jó helyen/jó lányt keresed.
2018. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyedul fogsz meghalni haha
2018. nov. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4es, bár nem ismerlek de ne gondolkodj az öngyilkosságon semmiképp sem! Egy erős ember vagy, bármire képes lehetsz,ha akarsz! Oka volt,hogy a világra jöttél,ne akard elhagyni ilyen hamar! :( Beszélgess többet a környezetedben lévőkkel, nézz sorozatot, játssz valamilyen játékkal,hogy addig se ezen gondolkodj, és nyugi,meg fog az találni, akiért megéri élni,csak légy türelmes. ;)
2018. nov. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Várj 4-es.... mi a PIN-kódod? :D


Kérdezőnek:

Amíg meg nem találod az igazit, aki szeret, és te is feltétel nélkül szeretheted (nekem 30 évesen sikerült egy akkor 18 éves lányt), addig Lord Byron sorait tartsd a szemed előtt:


"- Elég, elég! Hű vagy s derék,

Ha búsulsz, nem csoda,

Hajh! én léhább szivet nyerék,

S vigan megyek tova!


Én megvetem, bárhogy sohajt,

A csalfa nőnemet,

Tudom, új láng szárítja majd

A könnyes kék szemet!

Tűnt kéjt siratni rest vagyok,

S utam bár vészt igér,

Csak az fáj, hogy mit itt hagyok,

Még egy könnyet sem ér...


Magam vagyok már e kerek

Földön s e nagy vizen,

Búm senkiért se kesereg,

Mint értem senkisem.

Ebem vonít tán még, szegény,

De majd új koncra kap,

S ha egyszer visszatérek én,

Lehet: meg is harap. "

2018. nov. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos lesz valakid ha így gondolod ☺ (mármint nemtom én ugyanezt akarom dehát lehet mert szeplős vagyok nem kellek a fiúknak )😂😂 szerezz be macskát addig~
2018. nov. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!