Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mit kéne csinálnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

15/l vagyok és nem volt még fiúm. Először is jó lenne ha nem ítélkeznétek, hogy 15 évesen a padba a helyem stb.. Az a helyzet, hogy nem is nagyon tettem érte, hogy járjak valakivel. Annyi volt, hogy ráírtam fiúkra vagy ők rám és tényleg tökre elvoltunk sokakkal, de egyszercsak hirtelen abbamaradt nem írt vissza ráadául kérdésre. Nem is egy fiúval volt így hanem sokkal, egyszer megszűnt minden és már nem írtunk. Nem tudom megérteni, hogy ez miért. És tudom, élőben kellene ismerkednem, de nem tudom hogy. Iskolába nem nagyon akarok. Inkább más helyeken pl a parkba, mekibe. Nem is nyomulnák úgy rám, de nem járok sokat el. Emellett kevés az önbizalmam. De nem, nem vagyok ronda csak kicsit szégyellős és nem vagyok magabiztos. Tudom, hogy változtatnom kell rajta. Rokonaim szokták kérdezni mindig, hogy van-e már fiúm és nem hiszik el, hogy nincs. Van mikor belenézek a tükörbe és tényleg szépnek találom magam én is csodálkozok miért nincs még senkim.

Mit tanácsolnátok?



2018. ápr. 25. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Nem kell neked még ismerkedned
2018. ápr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

Annyira ne parázz, hogy neked még nincs, nem verseny. :D

Az irogatás valószínű azért nem folytatódott, mert friendzoneba pakoltad őket, vagy fordítva, vagy szimplán meguntak. Iskolában lehet ismerkedni, de ha valami nem úgy jön össze akkor utána a fele suli arról beszél. :D Parkba, mekibe meg gondolom nem fogsz odamenni senkihez, tehát ez úgy felejtős.

Kicsit lehet a tulajdonságokon változtatni, de szerintem nem kötelező, hasonló helyzetben van fiú bőven, bár őket meg nagyjából ugyan úgy nehéz megtalálni mint Téged. :D

Igazából tanácsot nem nagyon tudok ezen kívül adni így, hogy nem sok mindent tudunk, annyit tudok, hogy sok szerencsét. :D

Ha számít valamit 15f

2018. ápr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 NikDree ***** válasza:

El jön az a pont amikor nem stresszelsz rá és szembefog jönni veled az a valaki aki úgy szeret amilyen vagy. Próbálj meg azért kicsit szociálisabb életet élni például barátnőkkel mert nagyobb az esélye, hogy valaki olyanba futtok bele aki végül melletted köt ki. :)

22/L

2018. máj. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!