Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha egy fiúnak régebben tetszet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúnak régebben tetszettem, de most már nem, attól még a jövőben még tetszhetek neki?

Figyelt kérdés
2017. febr. 12. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne tetszhetnel? Ha egyszer tetszett egy ruha, de mar nem, akkor nem tetszhet ujra? (Ne haragudj a szar hasonlat miatt, de jobb nem jutott eszembe 😂)
2017. febr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Lehet azért nem tetszel neki már, mert elfogadta, hogy nincs esélye és továbblépett, de lehet azért, mert rájött, hogy mégse te kellesz neki. Ha az utóbbi, akkor nem valószínű, hogy megtetszel neki.
2017. febr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy mi az oka hogy már nem tetszel neki.

Ha esetleg írnál részleteket is, a választ a sötétben való tapogatózásról az esetleges segítségnyújtás szintjére lehetne emelni.

2017. febr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi 1es😂

csak onnan gondolom, hogy már nem tetszem neki, hogy már nem beszélünk annyit, mint régen, bár ez lehet azért van, mert mindig ő kezdeményezett, és talán ráunt erre. Minden nap beszélgettünk, élőben is, chaten is. Lehet még minden a régi?

2017. febr. 12. 18:59
 5/10 anonim válasza:
100%
Hát szerintem igen
2017. febr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ó, hát hogy a viharba ne...?
2017. febr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat😁😉

Azért tapasztalatok is jöhetnek ;)

2017. febr. 12. 19:17
 8/10 anonim ***** válasza:

"Azért tapasztalatok is jöhetnek"

Volt egy lány aki tetszett, de aztán egy ideig nem érdekelt, majd megint tetszett. :D

2017. febr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
jó értem😂 de úgy értem, hogy pl, kiszerettem belőle azért, mert ..., és újra megtetszett, mert...
2017. febr. 12. 19:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha sokáig csak te kezdeményezel ,akkor talán ,de lehet van már kiszemeltje/barátnője.
2017. febr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!