Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek lehet még köztünk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet még köztünk valami? Valakinek hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel már egy éve kerülgetjük egymást.Tudni kell róla, hogy tipikusan csajok kedvence és elég sok "rajongója" van. Láttam már bulikban kavarni lányokkal, mindig mással, de egyiket sem veszi komolyan ahogy én látom. Na és itt vagyok én. Sokszor látom, hogy néz, keresi a társaságomat és érzem hogy zavarban is van előttem bár próbálja adni a lazát. Valami annyira megfogott benne, hogy nem igazán tudok továbblépni és többet szeretnék tőle, amit igyekszem is a tudtára adni de mivel én vagyok a lány szeretném ha nem nekem kéne megtenni azt a bizonyos első lépést. Volt olyan hogy már a haverjai mondták neki hogy itt van xy(én) és viccelődtek hogy jaj mi szerelmesek vagyunk egymásba meg finoman próbáltak minket összeboronálni. A fiú ekkor is elég zavarban volt. Gondolom tudja hogy nem olyan vagyok mint a többi csaj akikkel egy buli erejéig smárol, mert ha ilyennek hinne vagy erre kellenék egy év alatt már biztosan eljutott volna oda hogy nem érdeklem de valahogy mindig felvesszük újra a kapcsolatot,aztán van hogy hónapokig semmi. Olyan mintha kicsit félne tőlem, és tesz egy lépést előre és megörülök hogy ezaz mostmár minden jólesz aztán egyet hátra és megint ott vagyunk mint az elején. Rengeteg lány közül válogathat(na) ezért sem értem, hogy akkor engem végül miért talál meg mindig. Igazából szerintem már mindenki látja körülöttünk a kémiát, annyira egyértelmű, a fiú mégsem tesz semmit. Tudom ez is most hülyeség lesz mert kit érdekel egy lájk, de nem szokta lájkolni a képeimet, régebben pedig szinte mindig.Valószínűleg nem jelent semmit meg hülyeség is lájkokban gondolkodni, de na akkor sem tudom mivan, akarhat e komolyabbat tőlem.

Valaki tanács?

Mit csináljak?

Köszi ha elolvastad

20/l 20/f


2018. nov. 10. 18:34
 1/1 Egri Lucy válasza:
Szia! Szerintem tetszel neki, de nem mer kezdeményezni. Várj türelmesen hátha tesz újra egy lépést feléd. Legyél kitartó, és ne add fel, lehet kisül belőle valami jó. Remélem szerencséd lesz! 17L
2018. nov. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!