Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pull&Bear hasonló tapasztalat?

Pull&Bear hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés

Első mosás után összement a pamut póló, a címkéjén az van feltűntetve, hogy 30 fokon lehet mosni, úgy is lett kimosva

Akkor miért ment össze?

Vettem még jó pár ruhát onnan, pólót, rövidnadrágot, mindet 30 fokon lehet mosni, számítsak rá, hogy összemegy az összes és kidobott pénz volt?

Köszönöm a válaszokat!



2018. aug. 16. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem nem ment össze. vidd vissza a boltba blokkal együtt, hátha kicserélik
2018. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
No fene. Inkább 10 cm / hó ütemben nyúlni szoktak...
2018. aug. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igazi fast fashion márka, pár havonta jön az új kollekció, a réginek kb addig kell kitartania, mert úgyis mindenki veszi az újat.


Mármint nyEU-ban erről szól a P&B, csak nálunk gondolja mindenki, hogy még 10 év múlva is azt fogja hordani.


Nincs vele gond, ha tudod, hogy inkább azoknak való márka, akik pörgetik a ruhatárukat.

2018. aug. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3-as: Miért, talán a TH, CK, meg RL nem ugyan ez? Vagy az összes ruhamárka nem ugyan ezt csinálja? Jönnek mindig új kollekciók, a régieket kiárusítják sz*rért-h*gyért lehet őket venni, aztán jön megint az új kollekció és minden 100EUR-tól kezdődik. Mindegyik ezt csinálja, másabb ebben meg abban vagánykodni, meg nyilván ennyi pénzért már a szabás, anyag, minőség, színek, stb. is másabb. És ezt úgy mondom, hogy sok-sok TH-t hordok. Az egyetlen cég, ami így hirtelen eszembe jut, ilyen téren az a Levi's. Megvannak a régi alapdarabok, a sok farmer, 500--^, pólók, pulóverek, persze nyilván egy kicsit mindig újul, de nem az van ami máshol. Korrekt.

A kérdezőnek pedig, vettem már Pull-ból is, kb. 1-2 pulóvert, nekem nincsen gondom velük. Igaz, nem olyan gyakran hordom, és már a boltban is látszik, hogy nem egy prémium márka(a varráson, meg néhány eleve hibás), de szerintem kitartanak néhány évig. A te esetedben valami gond lehetett vele, vidd vissza és segítenek.

17/F

2018. aug. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4: egy szóval sem mondtam, hogy a P&B az egyetlen fast fashion márka, és nincs egy csomó másik hasonló cég.


Ettől még rájuk is igaz.


És Nen attól lesznek fast fashionok, hogy gyorsan kiárusítják a készletet, hanem attól, hogy eleve a gardrobot pörgető rétegre gyúrnak, aki megvesz egy pólót, felveszi párszor, és veszi a következőt, így aztán nem cél a tartósság.


Ha ezzel tisztában vagy, akkor semmi gond a márkával, de sokan azt hiszik, hogy attól, hogy 3x annyiba kerül mint a noname, attól majd tartósabb is lesz. Na ez a tévedés.

2018. aug. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem zarás póló ment össze 30fokon. Inditexes cuccot azóta alacsonyabb hőfokon mosok.
2018. aug. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!