Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Hogy beszéljek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krómgyűrű kérdése:

Mit tegyek? Hogy beszéljek a lánnyal?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit nem ismerek. Munkába járáskor szoktam látni buszon. Reggel látom, de nagyon ritkán hazafele is. Már régóta szeretnék vele beszélni, de reggelente testvéremmel járok, és sokan is vannak körülöttünk. Hogy próbáljak beszélni vele?

20/F



2018. nov. 16. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj szemezni vele. Max ha látod, hogy te is érdekled, akkor beszélj vele, mert így nyomulás lenne eléggé. Ha érzed, szólj hozzá valami baromi semlegeset. Ha veszi a lapot és nem beszari, akkor lehet, hogy egy beszélgetés kerekedik és onnantól megvan a kontakt. Tesóddal nem tudok mit kezdeni.
2018. nov. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot!

Még tavasszal szemeztünk párszor, de megtaláltam egy közösségi oldalon, bejelöltem és ráírtam én marha és letiltott. Azóta kerüli a tekintetemet ha a közelében vagyok. Ha távolabb van, akkor ritkán felém néz.

2018. nov. 17. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!