Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszéltem egy férfivel, Ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéltem egy férfivel, Ő beszélt nekem a lányáról és amiket mondott róla az alapján nagyon szimpatikus a lánya. Hogyan beszéljek a lánnyal? Hogy jönne ki ez az egész? Nem gáz? 18/F

Figyelt kérdés
Tehát ma beszélgettem egy középkorú férfival és mondta, hogy van egy lánya. Beszélt nekem róla, hogy milyen, meg hogy miket csinál és nagyon szimpatikus nekem a lánya ezek alapján, nem nagyon ismerek még egy ilyen lányt. Na most tudom, hogy melyik iskolába jár a lány, meg hogy hogy hívják, de ennyi. Hogyan tudnék vele kapcsolatba lépni? Meg hogy jönne ki ez az egész dolog? Mit mondjak neki, hogy beszélt róla a faterja és ezért kerestem meg vagy mi? Tehát nem gáz ez az egész helyzet? Ráadásképpen elég sok pénzük van és szerintem azt gondolhatná, hogy csak azért szeretnék vele megismerkedni.

2018. jún. 18. 14:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha jóban vagy az apjával, akkor valószínűleg azért beszélt róla, mert nem bánná, ha ismerkednétek. De miért nem mondod a faternak, hogy szeretnéd megismerni a lányát?
2018. jún. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!