Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, Ti összejönnétek kövéreb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Ti összejönnétek kövérebb lánnyal?

Figyelt kérdés
165 centimhez 91 kg vagyok. Mondjuk nem nézek ki annyinak, akitől megkérdeztem, hogy mennyinek tippel, 75-öt mondott, és el sem akarta hinni, hogy 16-tal több vagyok. Így is zavaró lenne a túlsúly?
2018. nov. 25. 01:14
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
53%
Bocsi, de te kórosan elhízott vagy. Tehát nem.
2018. nov. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
Van olyan fiú, kit az ilyen testalkatú lányok vonzanak.
2018. nov. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
62%
Helyes, érd csak el, hogy még véletlenül se akarjon lefogyni. Megsúgom, tényleg van egy-kettő ilyen őrült, de neked is jobb, ha egészségesen élsz.
2018. nov. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim válasza:
91%
Nekem irhatsz
2018. nov. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem látom, ezért nem tudom elmondani, de én 172 vel voltam nemrég 90, de csak a hasam volt nagy, már lfogytam szerncsére. De nekem egy csajba az lenne a lényeg hogy hasonló legyen a gondolkodása mint nekem, külsőre meg ami fontos az arca, ami nem 5 tonna sminkel van kikenve meg ilyen hülyeséget. Ne öltözzön ribinek és ne is legyen az, ne legyen kint se a segge se a segge :D Gondolkodásba meg legyen olyan mint én, álljon ki mellettem és ne cseréljen le "jobbra" :D Ennyi

17f

2018. nov. 25. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ilyen adatokkal nagyon szexi lehetsz
2018. nov. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:

Én azokat az elveket vallom, hogy tényleg nem a külső dönti el, hogy kihez vonzódom. Egy jó belső széppé tudd tenni bárkit. Előfordult már, hogy odavoltam egy lányért, pedig így visszanézve nem olyan nagy szám, de akkor annyira belehabarodtam, csak mert olyan életstílust élt, ami nekem imponált.

De, a túlsúlyod ettől függetlenül nagyon egészségtelen. Ne a értünk, a fiúkért akarj lefogyni, hogy legyél valakivel. Párt így is van esélyed találni, csak nem mindegy kit. Előfordulhat, hogy sokan igénytelennek tartanak majd az egészségeddel szemben, és ebben nem hibáztathatod őket. Kis forma nem árt, de ez már nincs az egészséges túlsúly keretein belül. Veszélyezteted önmagad. Plusz ha sportos barátot akarsz, akkor ő el fogja várni, hogy mozogjatok, sétáljatok, túrázzatok együtt, ekkora túlsúllyal pedig igen csak nehéz lesz ez. Én például igényelném, mivel sportoló és természetbarát is vagyok.

Amúgy a kérésedre válaszolva, nem jönnék össze vele, ha nem akarna változtatni, de ha változtatni akar, akkor segítenék, elég sok mindent tudok a témával kapcsolatban. Anyukám az egészséges életmód, természetes gyógyászat nagy rajongója volt, plusz sportolok amióta eszem tudom, így adnék tippeket neki.

2018. nov. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
7-es. Hogyne bírnám a sétát? Múltkor 2 órát gyalogoltam normál tempóban. Illetve napi 5-10 km-t biciklizek. Ha kell, közel 40-nel is tudok menni az 50 ezer forintos biciklimmel. Mindenből kihozom a maximumot.
2018. nov. 25. 10:14
 9/47 anonim ***** válasza:
89%
Oké, de ha ennyire képes vagy, ennyit mozgol, akkor miért van ilyen mértékű egészségtelen túlsúly rajtad? Orvos kivizsgált már?
2018. nov. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom nincsen. Voltam már pár vizsgálaton más dolgok miatt, semmi komplikáció nem merült fel. Nem is nézek ki 90 kilósnak, mint írtam. Egyszerűen csak ilyen alkat vagyok.
2018. nov. 25. 10:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!