Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Leginkább csak pozitív válasz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Random emberke kérdése:

Leginkább csak pozitív válasz kéne. Mi legyen az első lépés?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki előző évben jött az iskolába. Megtetszett, elkezdtem vele barátkozni. Kaptam sok barátomtól segítséget, viszont jól alakult a barátságunk, és kicsit elkapkodtam a dolgokat. Tavaly nagyon nem ért rá chatelni és mindig korán hazament. Buszozott és én szinte mindig mentem utána, ami nem volt túl jó, meg chaten is volt, hogy nem válaszolt, és szinte mindig tettem fel neki egy új kérdést. Egyszóval elkapkodtam, elkezdtem nyomulni, ő ezt idővel észrevette, és visszautasított. Nemsokkal később helyre akartam tenni a dolgokat, megbeszélni vele a történteket, kérni tőle egy új esélyt. Vettem neki egy virágot, és mondtam neki, hogy most éppen nem érdekel, hogy mennyire haragszik rám, én akkor is oda szeretném adni, majd odaadtam és Bolog karácsonyt kívántam (mivel karácsony előtt volt ez a dolog). Aztán chaten megint lerendezett, mielőtt mondtam neki szóban, hogy szeretnék vele beszélni, de ő azt írta, hogy nem ér rá egyik nap sem(nem mert szóban beszélni)így chaten mondta hogy ő is élt át viszonzatlan szerelmet, meg hogy elege van belőlem. Ez történt akkor, amikor 9.es voltam. Most 10.es vagyok. Még benne lehetnek a múlt történtei, de én úgy gondolom, még nincs minden veszve. És mégis miért próbálkozok úgy nála, hogy 2szer visszautasított? Mert egy kapcsolat kiépítése egy hosszú út, és az útnak az a vége, hogy valaki előbb-utóbb szerelmet vall. Nos, én odáig sajnos nem jutottam el, így nem derült ki, hogy mi lett volna ha végigcsinálom ezt az egészet. Így továbbra is él bennem a remény. Szóba áll velem, de nem beszélgetünk. Én nekem olyan ötletem van, hogy időről időre szépen lassan elkezdeni vele beszélgetni. Csak okosan kell csinál i, mert az első pár alkalommal lehet, hogy majd arra gondol, hogy többet akarok tőle mint barátság, de ezt el akarom vele felejtetni, hogy ne ilyenen gondolkozzon, ne is merüljön fel neki, miután jó barátok leszünk, majd elmondom neki, hogy tetszik. Tudom, hogy nem egy könnyű út, tele van kihívásokkal, kitartással, bátorsággal. Milyen tartalmas témákat tudtok beszélgetéshez? Tavaly beszéltünk azért magunkról, ismerjük egymást úgyahogy. És ti még mit cselekednétek?
2018. nov. 26. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha végre elengeded. Ő nem akar tőled semmit, és ez már nem fog változni, mert már nem érdelked. Magadból csinálsz hülyét, ha egy láthatóan nem működő dolgot erőltetsz. Mivel nem is jártatok, nem értem miért vagy ennyire rákattanva. Persze, biztos szép és kedves lány, de ne alázkodj meg senkiért, pláne ennyire ne.
2018. nov. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az 1. válaszoló helyesen megírta, hogy mit tegyél. Én is azt tanácsolom. A leány nagyon korrektül viselkedik, mert udvariasan adja tudtodra, hogy nem akar veled fenntartani semmilyen kapcsolatot. Tudom, ez fáj neked, de ezt vedd tudomásul. Ne állj eléje semmiféle közeledési szándékkal, óvd meg mgd egy újabb csalódástól! Keress más leányt. Vannak még!
2018. nov. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lányként világéletemben a falra másztam az ilyen alakoktól. Fiúk, férfiak, könyörgöm, értsétek már meg egyszer s mindenkorra, hogy a "NEM" az nem egy mérsékelt és másképpen betűzendő "IGEN/TALÁN"... Ha egy nő nem akar valamit, akkor nem akarja, és ez baromira nem függ a teljesítményetektől és az erőfeszítésetektől. Hagyd békén, amíg szépen küld el, és keress valakit, akiért nem kell hülyét csinálnod magadból.
2018. nov. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!