Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, hogy határozott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krómgyűrű kérdése:

Mit csináljak, hogy határozottan tudjak beszélni idegen lánnyal/lányokkal?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit vonzónak találok, nem nagyon ismerjük egymást, egy két szót váltottunk csak egymással. Mikor elhatározom, hogy beszélnék vele, akkor mindig inába száll a bátorságom, és nem merek odamenni hozzá. Néha többen is vannak körülöttünk, emiatt is lehetek bizonytalan, de az előbbi mondat a fő. Mit tegyek, hogy magabiztos legyek?

Rendszeresen sportolok, mielőtt írnátok, hogy ez önbizalomfejlesztés. Azonban lányok terén nem vagyok valami szószátyár.



2018. nov. 28. 17:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Még ha beszélget is nyugodtan menj oda, kérj elnézést, hogy megzavartad a beszélgetésüket és kérdezd meg, hogy alkalmas-e a pillanat, hogy elrabold a lányt néhány percre. Ekkor kicsit arrébb vonultok, nyilván addig ki fognak beszélni a lány barátai, de ez lényegtelen. Csak annyit láttak, hogy nyilván nagyon udvarias vagy és tutira fel akarod szedni, még ha te ezt a lánynak a négyszemközti beszélgetésben nem is teszed szóvá, a barátai majd mondani fogják neki biztosan. Igazából tényleg nincs mitől tartanod, max a legrosszabb lehetőség, hogy nem akar veled félre menni beszélni, de akkor nem is feltétlen éri meg tovább erőltetni, mert akkor lehet, hogy nem jössz be neki. Mondjuk ez az ő szemszögéből is kínos eset, de én mondjuk tetsszen - ne tetsszen az illető, aki leszólít mindenképpen szóba állok vele. Csak ne izgulj, legyél végig nyugodt és akkor fluidul fog menni.
2018. nov. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Elnézést, én fogalmaztam rosszul. Tehát nem a barátjaival van, hanem csak vannak körülöttünk emberek (egy állomás a helyszín) és mindig csak egyedül látom. Néha egymásra nézünk, de többnyire kerüli a tekintetem és másfelé néz, vagy lesüti a tekintetét.

Amúgy köszönöm a válaszod!

2018. nov. 28. 17:34
 3/13 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Az a legideálisabb eset, ha egyedül van, kevesebbet kell magyarázkodni. Ez egy normális emberi reakció, ha lesüti a szemét, sőt még jót is jelenthet (mondjuk, hogy zavarba jött). Én úgy csinálnám, hogy megkeresném, lehetőleg úgy, hogy ne lássa, hogy keresem és úgymond hátulról "megostromolnám". Bemutatkoznék, mondanám, hogy szimpatikusnak tűnt és párszor szemeztünk és úgy észleltem, hogy neki sem közömbös a szimpátiája irántam. Itt valószinűleg vagy informál arról, hogy ez igy van, vagy hatalmas tévedés, persze még ha tagadja is akkor is lehet úgy kavarni a lapokat, hogy kiderüljön, hogy tényleg nem tetszem neki. A másik variáció, hogy teljesen zavarba jön és semmilyen érdemleges választ nem fog adni. Minden esetre megér egy próbát. Semmilyen következményei nem lesznek, ha megpróbálod, csak tényleg ne aggód túl a dolgot.
2018. nov. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, így van. Minden egyes nap itthon bebeszélem magamnak, hogy, igen, odamegyek hozzá, és megmondom, hogy szimpatikus. Igen ám, de amikor meglátom, akkor teljesen ledermedek. Mit tegyek? Van valami módszer rá?
2018. nov. 28. 18:24
 5/13 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, hogy lehet, hogy nem fog már sokáig állni egyedül, hanem lesz mellette valami srác, akivel nagyon jókat nevetnek, folyton mosolyognak egymásra és már észre sem fog venni, nem hogy lesüsse a szemét miattad. Szerintem ez a gondolat elég motiváló tud lenni. Nekem legalább is működik. Ha belegondolok hány lehetőséget szalasztottam már el az évek alatt, csak mert én is lefagytam...Lehet, hogy ő az "igazi", ne dobd el a lehetőséget, hogy kiderítsd.
2018. nov. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez valóban jó ötlet utolsó. Azonban azt sem tudom, hogy egyáltalán van-e barátja. Nem merek lépni.:(
2018. nov. 28. 20:29
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem is akarod igazán. Én pont így jártam egy lánnyal. Nagyon tetszett, szingli volt, nekünk is megvolt a szemezés, nem léptem, most mással van én meg nagyon bánom, hogy nem tettem semmit. De azóta már levontam a hibáimból a következtetést és tanultam belőle, már mindig kezdeményezek, még csak kétség sem merül fel bennem, hogy oda merjek-e menni valakihez, aki tetszik. Lehet neked is ez kell, hogy pofára ess, majd felállj és nagy önbizalommal kihúzd magad. Persze a legideálisabb az lenne, ha más hibájából tanulnál, de az általában nem szokott működni sajnos. Egyébként minden válasz én voltam, az 1-es.
2018. nov. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Merj lépni haver.. Ne félj a kudarctól. Ha van barátja, úgy is megtudod. Ha nincs, akkor meg? Szabad. Menj oda hozzá. Mert tényleg az lesz, hogy egy sráccal fogod látni. Az meg qrva szar lesz😉
2018. nov. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztató válaszaitokat!

Dehogynem, nagyon is akarom. Már májustól szeretnék vele beszélni, de nem megy.

Sajnos ez igaz, nem bírnám elviselni, ha más fiúval láthatnám. Egyszerűen egy roncs lennék...

2018. nov. 29. 17:44
 10/13 anonim ***** válasza:
A következőt fogod tenni: Odamész hozzá, jelzed, hogy már május óta figyeled, de semmi ok az aggodalomra, nem vagy pszichopata vagy ilyesmi, csak szimplán attraktívnak találod és szívesen megismernéd. Biztos, ami biztos, ha nem megy bele az ismerkedésbe, akkor közlöd vele, hogy "sajnos" akkor tovább kell, hogy nézzelek :D
2018. nov. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!