Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem volt Tinderen egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem volt Tinderen egy match-em sem?

Figyelt kérdés

Kb.2 hónapja létrehoztam egy tinder fiókot,majd egy hétig folyamatosan használtam,de nem történt semmi.Majd november közepén is tettem egy próbát új képekkel,akkor is egy héten keresztül semmi.Ezért most beállítottam,hogy ne mutasson engem a Tinder.

Amíg használtam ezt az alkalmazást,kb.a lányok 10%át jobbra húztam és így is semmi....Szerintetek mi lehet a probléma?Nem hinném,hogy ronda vagyok,mert már tetszettem a való életben lányoknak,és szokták mondani,hogy jól nézek ki és épp ezért nem értem mi tinderen a gond.Valakivel történt már ilyen?Amúgy új próbát akarok,új képekkel.

18/F



2018. dec. 7. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy fotogén
2018. dec. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki: tegyél fel új képet de olyat ami SZERINTED szarul sikerült és szarul nézel ki rajta :-)
2018. dec. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó,azzal egyetértek,hogy nem vagyok fotogén.Képen sokkal szarabbul nézek ki,mint élőben és nem tudom miért.De elegem van abból,hogy nem tudok normális képet készíteni magamról.
2018. dec. 7. 20:52
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Akkor hagyni kene a fenébe talán a tindert, nem gondolod?
2018. dec. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából élőben sokkal jobb lenne,de több oka van annak ami miatt most a tindernél maradnék.Egyrészt rengeteg dolgom van,gimis vagyok heti 39 órában,2 emeltre készülök,nyelvvizsga előkészítőre járok,egy csomó versenyen,rajzpályázaton és iskolai rendezvény szervezésében is részt veszek.Egy szó,mint száz ,nincs időm most élőben elkezdeni ott csak úgy csajozni.Sok doga van,szünetekben meg arra készülök általában,házit írok stb. Másik ok pedig az,hogy nyáron beválik az a stratégia,hogy kimegyek a parkba délután és ott elkezdek az ottani lányokkal ismerkedni,de télen ez problémás.Ilyenkor az emberek zárkózottabbak,nem annyira nyitottak,mint máskor.Diszkóban meg egyéb szórakozóhelyeken pedig csak a lányok sihederebb részébe botlok,illetve amelyik jól néz ki annak vagy van pasija,vagy el van halmozva egy hölgykoszorú mélyén a barátnői által.De,mint mondtam oda se nagyon van időm menni,mert ugyan van szabadidőm,de akkor meg fáradt vagyok.Szóval a tindertől várnám most a csodát.
2018. dec. 8. 00:04
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ki szerint nézel jól ki ? Lehet csak kegyes hazugság a családod szerint, és úgy nézel ki mint egy teleszart búváruha .
2018. dec. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!