Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs még egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs még egy olyan ember mint én? Nem találom meg azt az embert akivel boldogan tudnék párkapcsolatban élni

Figyelt kérdés

Ismerkedni szeretek de elég sok minden megnehezíti a dolgom párkeresésnél. Tudok bármiről beszélgetni és szeretek is. Voltak már ilyen komolyabb ismerkedési lehetőségeim, voltak randijaim de igaziból semmi komoly, mert nem értem, hogy ő lenne az az ember aki mellett boldogan tudnék élni. Mindig rengeteg kompromisszummal jár nekem egy kapcsolat, rengeteg dologról le kell mondanom.

Ami ismerkedésnél megnehezíti a pár választás az az, hogy alacsony vagy. Igaziból ez már így is sok dolog, szerintem mondjuk nem is vagyok olyan szép de viszont adok magamra, edzek, nem eszek össze vissza mindent, sokat sportoltam stb. Tehát minden ami rajtam múlik adott. Igaziból a stílusom és a belsőm is megnyerő (most reálisan nézem a dolgokat, beszéltem lányokkal és ők ezt mondták, de mindegy nem ez a lényeg...)

Hol találhatok egy olyan embert mint én? Nem szeretnék fiatal éretlen lányokkal se összejönni (bocsánat a kivételnek de értitek...) Szeretnék egy olyan lánnyal találkozni aki olyan mint én, alacsony, értelmes, szereti az állatokat, érett, néha-néha eljönne a barátaimmal inni ilyesmi, programokra elrángatható lenne :D

Ti éreztetek már ilyet? Hol tudnám megtalálni ŐT? Most a szokásos majd jön ne erőltesd kommenteket kerüljük el köszönöm.


18/F



2018. dec. 8. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:

"Mindig rengeteg kompromisszummal jár nekem egy kapcsolat, rengeteg dologról le kell mondanom."

Ez minden párkapcsolatban mindkét részről így volt-van-lesz!

Olyan kéne neked, aki nem kényszerít kompromisszumra, azaz

teljes egészében aláveti magát a te akaratodnak.

Mert ha te nem vagy hajlandó megegyezésre jutni, hogyan várhatod el a másiktól.

.

Ne keseredj el, az ilyen gondolkodásúaknak mindíg ott a tükör.

2018. dec. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ott a "rengeteg" szó. Nem gond ha kell kompromisszum csak nem mindegy milyen is. Például nekem a dohányzás (mint nem dohányzó) teljes mértékben elfogadhatatlan kompromisszum, nem tudok én ezzel együtt élni. Vagy ha vega lenne a barátnőm, 2 helyen kéne kajálni meg itthon is két félét kéne főzni...

Miért akkor legyek én alárendelve? Adjam be én a derekam és jöjjön bárki hitessem el vele ez működhetne?

2018. dec. 8. 20:17
 3/4 anonim válasza:

Próbálj meg ilyen baráti körbe mozogni, suliban ismerkedni. Ha eljársz valahova a barátaiddal, akkor ott ilyen lányokkal beszélgetni.

Teljesen megértelek igazából. Nekem is vannak ilyen próblémáim. Minden fiú követeli, hogy növesszem meg a hajamat, de nekem a rövid tetszik, szóval ez van. Ha ezt nem tudja elfogadni valaki, viszlát. Régen rossz, ha le kell mondani dolgokról egy kapcsolatban. Mert ugyan kompromisszumokon is, de elfogadáson és szereteten alapul!


18/L

2018. dec. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szoktunk barátokkal elmenni esetleg moziba vagy néha inni de nem igazán lehet így ismerkedni. Eleve mindenki társaságban jár mindenhova szóval, hogy? Nem fogok 10 es csapathoz odamenni...

Fiú suliba járok, szóval ez is kilőve.

Egyébként ez is jó példa kompromisszumra, köszi, hogy megosztottad. Én is ezen a véleményen vagyok, hogy fogadjon el olyannak amilyen vagyok és nekem se kelljen igazodnom, lemondanom valamiről csak, hogy együtt legyünk.

2018. dec. 11. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!