Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez helytelen dolog?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez helytelen dolog?

Figyelt kérdés
Másnak a barátnőjénél kezdeményezni?Az a problémám,hogy a legszebb lányok szinte mind foglaltak, és elegem van ebből.Nem akarok keresgélni ,időt rászánni arra,hogy keressek valakit aki szép is meg nincs is senkije. Aki tetszik annál kezdeményezni akarok.Amúgy a külsőm alapján nem lenne problémám,hisz gyakran próbálnak meg lányok flörtölni velem,csak ők meg nem olyanok,hogy bejöjjenek nekem. Külsejük meg az igényességük miatt nem.A szépeknek meg általában van valakijük,így patthelyzetben vagyok bizonyos szempontból.Engem az zavar,hogy nálam kevésbé sármosabb és kevésbé intelligens csávóknak viszont van általam 'tökéletesnek' vélt barátnőjük.Igazából pusztán azért,mert ők korábban kezdték az egész 'csajozásos' korszakot.Én meg most akarom 18 évesen.A lényeg csak annyi,hogy szerintetek gerinctelen dolog ez?Hisz gondoljatok bele,ez evolúció...ha én jobban nézek ki és vonzóbb is vagyok mondjuk a nő szemében,mint az aktuális barátja akkor miért ne venném el tőle?Elvégre az evolúció lényege az,hogy végül a gyengébbek/kevésbé szépek kiesnek.Tudom elég messzemenő következtetéseket vontam most le,sőt még az evolúciót is belekevertem,de azért na:).Szerintetek? 18/F.

2018. dec. 21. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem gusztustalan, más világba büntetném az ilyet. Ha valami csoda folytán egyszer lenne olyan barátnőm amilyet szeretnék, kérdés nélkül átvágnám a torkát annak aki csak megpróbál hozzányúlni valamilyen szándékkal.

17f

2018. dec. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jó, hogy szép és sármos vagy, mert intelligencia és erkölcs nincs túl sok benned, ja és még felszínes is vagy. Hupszi, így szerintem nem igazán fogod tudni elvenni senkinek sem a csaját. Ma már a technika fejlődésének következményeként a nők nem csak a fitnesszt tekintik vonzónak, sőt azt már kevésbé tekintik annak, mint az intelligenciát, szóval nincs szerencséd.
2018. dec. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam már olyat, hogy a tolakodónak kiverték 1-2 fogát, a leány pedig jót rúgott neki a lába közé...

Karácsonyhoz, szilveszteri bulihoz épp jól néznél ki dagadt arccal, vérbe lábadt szemekkel...

Azt tanácsolom, hogy találj (van ám, nem is egy!) olyan lányt, aki tetszik neked és éppen szabad.

2018. dec. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..


Próbálkozz ennél a lánynál, tuti siker! :D


Nade tréfát félretéve... Szerintem eléggé gerinctelen dolog ez. Az, hogy ki mennyire néz ki jól, relatív dolog. Egy csajnak ez tetszik, más csajnak meg az. Vannak olyanok, akiknek olyanok tetszenek, akiket nem lehet Adonisznak nevezni, másnak meg azok, akik előtt más férfiak is emelik a kalapjukat.

Szerintem inkább hagyd, ha annyira tetszik neked a csaj, várd meg míg szabad lesz. Egyrészt nem szép dolog beletolakodni más kapcsolatába, másrészt kitudja hogy reagál a másik fél erre...

Én azt tudom tanácsolni neked, hogy várj. Az igazi előbb-utóbb eljön, aki értékelni fog téged. Aki önmagadért fog szeretni. Addig meg próbálj meg kitartani és ne csinálj marhaságokat, mert abból könnyen nagyobb baj történhet.

2018. dec. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

- vannak lányok akik csak azért vannak benne egy párkapcsolatban mert nincs egy másik pasi aki kirángatja őket belőle,ilyeneknél lenne esélyed, DE az ilyen lány baromira nem jó mert sose elégedett senkivel, le se zárja az előző kapcsolatát de már repül máshova.

- ha jó a kapcsolatuk akkor magadból csinálsz hülyét hogy rányomulsz a lányra

- a pasi talán le is kever néhányat

- a lányok pont azt szeretik ha egy fiú kedvesaranyosfigyelmes de visszafogott, ergo nem rámászós, csak finoman utalgatós.

Sok értelmes szingli lány van, találj egyet s ne más mézescsuprára fájjon a fogad :) 18/L

2018. dec. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Lol, mi ez? Mi az, hogy nem akarsz rászánni időt a keresgélésre? Silány munkáért silàny eredményt is kapsz fiam...

Közben meg csak egy se*gfejként jössz le mindenkinek (mert ha ez megvalósul, az is leszel).

2018. dec. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha esetleg elcsábítod más barátnőjét annak kicsi az esélye hogy veled maradjon másrészt meg gerinctelenség lenne
2018. dec. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!