Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiuba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiuba, de van barátnője. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Engem már az sem zavarna ha egy alkalmas dolog lenne. Nekem ő ilyen tökéletes srac, szép arc, magas, zenél és nagyon jó hangja van. Egy a gond:( van barátnője. De szerintem nem olyan jó a kapcsolatuk, alig fogjak egymás kezet és én amugyis szebb vagxok a lanynal. Szerintetek baratkozzak a sraccal és ha olyan az alkalom rá nyomuljak? Csomót néz engem a folyosón szóval lehet bejovok neki:P 16L
2018. dec. 21. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Tiltani semmi se tiltja, hogy nyomulj rá, de ha te lennél az adott lány helyében és jönne egy lány, aki nálad szebbnek tartja magát és mondva csinált okkal alátámasztva azt feltételezné, hogy nem jó a kapcsolatod a sráccal, egyszerűen rányomulna, akkor te mit tennél?

Nem kötelező kézen fogva járkálniuk, vannak olyan fiúk, akik egyszerűen nem szeretik a saját életüket ilyen formában mások orrába nyomni.


Az, hogy néz téged, nem jelent semmit se, mert én is szoktam mást nézni, mégse gondolok semmit se, van, hogy nézek ki a fejemből és a másik fél azt hiszi, hogy őt nézem.

Szerintem egyáltalán nem lenne etikus dolog ráhajtanod a srácra, mert oké, ha belemegy... Nade mi a helyzet akkor, ha jön egy nálad jobb? Megteheti ugyanezt újra, ha megteszi veled.

Ha annyira tetszik neked a srác, akkor inkább várd meg míg szabad lesz, addig hátha érettebbé válsz.

2018. dec. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit
2018. dec. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha eltűnt a rózsaszín köd felhő körülötted, akkor rá jöhettél volna, hogy ez a hajó már elment, ne is próbálkozz nála kislány!:)
2018. dec. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De már volt barátnője mikor megismertem:( és alig látom őket együtt. Privatban elküldöm őket ha valakit érdekel.
2018. dec. 21. 19:19
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha volt barátnője ha nem, fordított esetben neked sem tetszene. Lehetsz magad szerint szebb; külsősként hiheted, hogy sz.r a kapcsolatuk DE ez csak a te véleményed. Óvd meg magad a csalódástól és engedd el a srácot. Ha tetszel neki és szingli lesz, akkor megtalál.

Ha rányomulsz most, akkor minden esélyedet eljátszod. Ő is elkönyvel téged egy könnyűvérűnek és a barátnője is. Egy bosszú szomjas baràtnőnél pedig hidd el nincs rosszabb a te korodban.

2018. dec. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De engem már ilyen erkölcs meg ilyenek nem erdekelnek.
2018. dec. 21. 20:11
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Érdekeljenek. Van még millió egy ilyen srác.

De mivel ez a válasz nem tetszik neked, ezért mássz be az ágyàba nyugodtan. Ajánld fel nekik, hogy hàrmasban is benne lennél.

Aztàn majd gyere fel ide és írj ki új kérdéseket “mit tegyek, hogy ne utáljon?”, “miért tartanak ribizlinek?”, stb.

2018. dec. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekel a többi hozzá szólása vagy intése véld akárminek, minek kérdezed meg másokat itt, ha csak az orrod után mész, ezek után vállad majd a felelősséget, ha rosszabbra sül el ez a játékod! nem vagy egy egyenes, őszinte a szememben, mert ha az lennél, keresnél egy másik hapit és túl tennéd magadat rajta!!
2018. dec. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De nem tudom túl tenni magam rajta és ha az elveken kívül nincs más akkor megprobalok ramozdulni
2018. dec. 21. 20:27
 10/11 anonim ***** válasza:

Azt kérdezted, mit tegyél. Sok-sok helyes választ kaptál, de ezek téged nem érdekelnek. Megpróbálsz nyomulni a srácra. Tegyed. Te dolgod.

Az előbb feleltem egy fiúnak, aki egy foglalt lányra akar nyomulni. Ezt írtam neki (vonatkoztasd a fiút nőre, azaz magadra):

"Hallottam már olyat, hogy a tolakodónak kiverték 1-2 fogát, a leány pedig jót rúgott neki a lába közé...

Karácsonyhoz, szilveszteri bulihoz épp jól néznél ki dagadt arccal, vérbe lábadt szemekkel...

Azt tanácsolom, hogy találj (van ám, nem is egy!) olyan lányt, aki tetszik neked és éppen szabad."

Téged is így figyelmeztetlek. A többi a te dolgod (bajod vagy szerencséd).

2018. dec. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!