Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs senkim? Mi velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs senkim? Mi velem a baj?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok.Még soha nemvolt senkim. Nemrég volt egy fiú akivel alakult valami,de egyik napról a másikra teljesen megszűnt köztünk minden. Azóta nagyon magam alatt vagyok,nem értem mi történhetett,mit csinálhattam rosszul. Segítsetek,mit tehetnék,hogy érdeklődjenek irántam.Hogyan lehetnék nyitottabb?

2018. dec. 22. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Ennyi alapján nem tudom, ha akarsz beszélni róla, írj privátot
2018. dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem ismerünk, igy nem tudhatjuk. Viszont a helyedbe nem adnék ki magamről ennyi diegennek annyi infót hogy tudjuk mi veled a baj. Bár névtelenül talán elmegy. Én is 17 vagyok nem volt még barátnőm, elhiszem hogy magad alatt vagy de egyetlen sikertelen "próba" miatt nem éri meg elkeseredni. Lány vagy, rád írni fognak és érdekelni fogsz srácokat, ránk meg magányos depressziós srácokra a kutya se fog írni soha. Szóval a baj az lenne ha már lett volna sok "palid" az undorító, szóval ez egy plusz hidd el nem baj és nem kell rágörcsölni. én is csak azért görcsöltem rá mert sose volt senkim, de úgy se cslaád se barátok semmit. Szóval ne siess el semmit, ha érted a célzást is benne
2018. dec. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Ezek alapján nem lehet biztosra megmondani, hogy mi veled a gond. Nem írtál le semmi konkrétumot se azzal kapcsolatban, hogy mi történt, csak azt, hogy volt egy fiú, akivel egyik napról a másikra megszűnt a beszélgetés. Én ez alapján nem tudok semmi konkrétumot se mondani.

Valószínűleg megvolt az oka, hogy miért állt tovább a srác. Az, hogy ez miattad volt-e, vagy más dolog miatt, azt nem tudom, mert nem ismerem a beszélgetés részleteit. 50-50% az esély arra, hogy vagy miattad vagy pedig más miatt lett vége a dolognak.

Azt tudom tanácsolni neked, hogy egy visszautasítás még nem tántoríthat el attól, hogy legyen valakid. Nyiss másokra, adj esélyt másoknak arra, hogy megismerhessenek. Aki akar tőled valamit, az valószínűleg nem fog egyik napról a másikra magadra hagyni téged.

2018. dec. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Megpróbálok segíteni,ha gondolod írj.
2018. dec. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló van, ha gondolod írj. 17/F
2018. dec. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Kövér vagy?
2018. dec. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Hányinger kerülget ez a napi szintű kérdés, komolyan ennyire nincsenek már férfiak a mai társadalomban vagy mi van már??? Régen ez a kérdés semelyik férfinak nem esett nehezére nőt találni, most hogy van rá lehetőség itt pityeregni, szinte minden nap látok ilyen szánalmas hapit, aki csak a sült galambot várja, hát ha lesz valami!! senki nem fogja neked oda tolni a megfelelő nőt, erőltesd már meg magad, az isten b....meg!!
2018. dec. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A megoldás tényleg az hogy ne folyton ezen gondolkozz. Foglald el magad valami mással, nyílj ki mások felé. Vonzóbbnak fognak találni hidd el.

Én mikor ezen görcsöltem ideges voltam, irigy, dühös és mikor lehetőségem adódott volna nem tudtam kihasználni. Utána úgymond lettettem erről és próbáltam nyitni mások felé (pl ha az egyik barátom dumált valakivel odamentem én is, megpróbáltam fölvenni a fonalat.) Suliba még könnyebb mert ha fölvetődik egy téma amihez hozzá tudsz szólni értelmesen és be tudsz kapcsolódni akkor sok ember föl fogja ismerni a jótulajdonságaidat.

Még én se hiszem el, de ezzel a taktikával kb 8 hónap után (és 2 hónappal az után hogy Őt megismertem) így lett barátnőm. Ja és az osztályban és edzésen is sokkal menőbb és népszerűbb lettem

2018. dec. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Írj egy üzit ha tudok segítek.
2018. dec. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!