Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálok rosszul? Miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul? Miért nincs senkim?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok,de még nem volt barátom.Körülöttem mindenkinek van/volt már valakije. Annyira egyedül érzem magam. Szükségem van valakire,aki boldoggá tesz,akivel bármikor beszélhetek,akit bármikor átölelhetek. Annyira hiányzik az életemből ez.

De senkinek nem kellek. Senki nem érdeklődik irántam.

Sokan azt mondják,hogy szép vagyok,jó a stílusom. Kedves,segítőkész lány vagyok,mindig mosolygok,mégha belül teljesen össze vagyok törve akkor is. Szeretek másokat felvidítani és boldoggá tenni. Sokan ki is használnak,emiatt visszahúzódó vagyok.

Mit tehetnék? Mi az amit rosszul csinálok?

Mi kell a mai fiúknak?



2018. okt. 7. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Látod, én meg már öreg lennék hozzád...
2018. okt. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Emiatt ne érezd rosszul magad. Te is találni fogsz valakit előbb-utóbb. Az a lényeg, h ne érezzék rajtad, h Te függeni akarsz vkitől, hanem mutasd meg, hogy Te egyedül is jól tudod érezni magad, és így majd jönni fognak. ;) Lehetséges egyébként, h kicsi az önbizalmad és ezt kisugárzod. Én is hasonlóképpen vagyok, csak fiú vagyok. Ha gondolod írj privit.

2018. okt. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
írd meg milyen fiút szeretnél és megrendelem neked az ebay-ről :D
2018. okt. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez van:/ (lany vagyok)
2018. okt. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én velem is ugyan ez a helyzet!
2019. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok de ismerős :D


16/F

2019. jan. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!