Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ma fiatalok melyik helyekre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma fiatalok melyik helyekre járnak leginkább ahol ismerkedni lehet? 18/L

Figyelt kérdés

2018. dec. 25. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Itt is szoktak

29f

2018. dec. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

*19f

#1es voltam

2018. dec. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kocsmakba, bárolba, szorakozohelyekre, sokan tindereznek, esetleg suliban ismerkednek. Vannak akik kozos ismerosokon keresztul, illetve kozos szakkor, sportklub, vagy valamilyen hobbi. Nalunk(en es ismeroseim) legalabbis ezek az opciok voltak kb.
2018. dec. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3-as voltam, manapsag pedig nagyon sokan facen/instagramon kezdenek beszelni, akar ismeretlenul is, majd talalkoznak.

Nem mondom, hogy szemely szerint nekem ezek kozul mind bejon, de ez van.

2018. dec. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez a melyik helyekre elég tág fogalom. Én Budapesti vagyok itt tudok pár helyet.

Általában bulikban, pubokban, könyvtár, egyházi gyülekezetek, suli, koncert stb. Stb. Leginkább bárhol

De lehet itt is ha a helyeket úgy érted neten, online keresztüli helyekre gondolsz. Ismerek olyat aki itt találta meg élete párját.

18/F

2018. dec. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az engem is érdekel... 19/f
2018. dec. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Insta az azert jo, mert ha fbon kapcsolatban vagy, akkor instan lehet csajokat felszedni, aztan megdugod es letiltod.
2018. dec. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aha... az insta pont ezért jó igazad van -.- öcsééééém....
2018. dec. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te is fiatal vagy èdesem
2018. dec. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!