Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Neten hol tudnék ismerkedni?...

Neten hol tudnék ismerkedni? (leginkább barátkozni)

Figyelt kérdés
Szeretnék megismerni velem egykorú embereket akikkel tudnék beszélgetni,hülyülni és esetleg barátság is kialakulhatna. (18 év alatti fiúkra gondoltam leginkább 😅) a kérdésem az,hogy interneten hol tudnék megismerni embereket?

2018. aug. 29. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Anotalk. Starngers. Ezek tipikusan olyan oldalak ahol ismeretlenekkel beszélgethetsz. De figyelmeztetlek, néha a kedves emberek között megbújnak a pedofilok, úgy, hogy azért vigyáz ezekkel az oldalakkal!
2018. aug. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ott nem igazán találtam normális embert 😕
2018. aug. 30. 18:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem itt, abban biztos lehetsz
2018. aug. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos választ....egy szóval sem mondtam hogy itt szeretnék 😂😂😂
2018. aug. 31. 17:29
 5/5 anonim válasza:
Anotalkon tényleg tudsz találni barátokat. A lányokkal ugyanúgy írhatsz legfőképp ok is barátokat keresnek. Én pl lány vagyok és használom az anotalkot. De ne csak korodbelieket keress! Aki jó fej az jó fej! Ilyenekre koncentrálj.. bocsi ha már nem veszed hasznát a válaszolnak.
2018. okt. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!