Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Introvertált személyiségként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált személyiségként nehezebb lesz ismerkedni? 16/L

Figyelt kérdés

2019. jan. 5. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínű
2019. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

Egyértelműen igen, mivel nem beszélsz annyit emberekkel. De megnyugtatlak, hogy ez az introvertált Ság kinőhető, ha csak egy kicsit is teszel érte.

Tudom hogy nehéz, mivel jártam abban a cipőben, mint te, szerencsére 14 évesen nem most két és fél év múlva. És nekem sikerült. Szóval legyél nyitott! Merj ismerkedni! De mivel lány vagy, könnyen kihasznalhatnak megse legyél túl könnyen kapható!!

2019. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is introvertált vagyok nagyon,mégis könnyen csajoztam be eddig. Nálam igazából úgy működik hogy ahogy külső megfigyelőként megismerem valamennyire az illetőt és megtetszik,már nem zárkózok el tőle és vele már nem leszek antiszoc,egy idő után már én magam is keresem és hát onnantól megy minden. De olyan is volt hogy szintén introvertált művész hölgyeménnyel hozott össze a sors és vele az elejétől teljesen nyíltan viselkedtünk egymással,pedig ő tényleg alig szólt máshoz több évnyi ismeretség után is.
2019. jan. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok de nem tudom mit és hogyan kéne csinálnom :( Csak élem az életem és majd lesz valami... Rám talál vagy valami... Vagy nem... De mondjuk ha nem Introvertált lennék akkor sem lenne barátnőm mert buliban nem a nekem való lányok vannak... Paradox

18/F

2019. jan. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon is. Én is az vagyok, és még interneten sem látni ilyen lányokat sajnos.. Szóval rohadtul nehéz és keserves.. Bár legalábbis aki ennyire bele van őrülve.
2019. jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy kis akohol és máris szexelnél velem xd
2019. jan. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy lány olyan ribi. Van normális aki nem csak nem iszik de gyökér buliba se jár. Alkohol mellett pedig egyoldalú lenne, akkor pedig kezed lábad eltörném utolsó.
2019. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
y
2019. jan. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, mi általában neten szoktunk ismerkedni mert élőben nem nagyon merünk lépni, inkább hagyjuk elszalasztani a pillanatot :S 18/F
2019. jan. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!