Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy nekem csak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nekem csak a 30+-os pasik tetszenek? 17L

Figyelt kérdés
Valamiért bejön ez a korosztály, de ha őszintén kell válaszolnom, azt mondanám, az 50-esek néznek ki a legjobban. Ősz borosta, őszülő haj, kicsit testesebbek is, jó szőrösek, áh.. Privátokat nem kérek senkitől, tudom mire megy ki a játék. :D Van ezzel még így valaki? Normális ez? Hogyan változtassak az ízlésemen?
2019. jan. 8. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

Valószínűleg vonz az, hogy érettebbek és mêg sok tulajdonságuk.

Sokan vannak, akiknek az idősebb pasik jönnek be, de kikezdeni ilyen idős pasival nem helyén való.

Tőled lehet egy picivel idősebb 4-5 évvel, de afölött, nem érdemes keresgélni.

Biztosan van ebben a korosztályban is olyan aki így megfogjon téged, csak keresni kell.

2019. jan. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Én is így vagyok vele

Macis, szőrös test a gyengém

2019. jan. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Egy kissé apakomplexusos vagy.
2019. jan. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Nem, egyáltalán nem normális.

De jó pénzt fogsz keresni vele. :D

2019. jan. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

hmmm jó kis nyugdíj :33

Ezt a kérdést mintha csak a szomszéd csaj írta volna :D

2019. jan. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Bori te vagy az???
2019. jan. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%

Külső leírás illik rám.

Nem kérek privit!

2019. jan. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
Gondolom normális, hiszen nekem 30+ férfiként meg fiatalabb lányok tetszenek 18-21 körül (külsőre legalábbis)
2019. jan. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20%
Könyörgök ne legyen már mindenki ilyen álszent! Ha a 30+os, vagy az 50+os pasi is élvezi az együttlétet a szóban forgó fiatallal, (mert nem mindegyik ilyen éretlen ám!) akkor miért kell ellenük ugrani? Az én véleményem az, hogy olyan ez az egész mint a szex. A szexben ugyebár (ezt tanítják) mindent szabad, ami mindkét félnek örömöt okoz. Nos ha a konkrét esetben is adva van egy fiatal lány, akinek az okoz örömöt, hogy nem egy babaarcú 17 éves pávával érzi jól magát, mert valószínűleg beszélgetni sem fognak tudni egymással, mert nem lesz egyszerűen közös témájuk, akkor mi volna az akadálya? Keresse mindenki azt a korosztályt, személyiséget, akivel jól érzi magát. Nos akkor a 17 éves kérdező miért ne tehetné ezt? 50+F őszülő borostával. :)
2019. jan. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az miért jó, ha testesek és szőrösek?
2019. jan. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!