Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányoknak milyen az ideális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak milyen az ideális fiú manapság?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy mi van,de a mai korban aki nem 190centi,és 90 kiló az már nem férfi ?

65kiló vagyok,sportosabb a mai fiúknál,178 centi,és folyamat az jön vissza,hogy csontváz vagyok

A lányoknak tényleg a 80-90 kilós,striás hasú fiúk kellenek ?

Vagy én nem értem,de akármikor felkerül ez a téma,akkor én vagyok a ‘vékonyka’


2019. jan. 14. 21:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Jaj hagyjuk màr nem emiatt lesz valaki “férfi”

Emiatt ne aggódj :))

2019. jan. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22%

Hát mivel én is 178cm körül vagyok, ezért én inkább a magasabb srácokat preferálom, 185-190 körül a tökéletes szerintem.

Az meg honnan jött hogy "striáshasú" fiúk jönnek be manapság mindnekinek. Lehet valakinek igen, de nekem személy szerint fontos a sportos alkat.

2019. jan. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom,hogy mi van,de nálunk most nagyon megy ez

Öltözőbe mindenki húzza le a pólóját,látom a nagy zsíros hasakat,tele terhességi csíkokkal kb és úgy vettem észre hogy ők kellenek a lányoknak

És mégha kedvesek lennének vagy bármi,akkor persze megértem,mert normális embereknél első a belső tulajdonságok,de ők belülről is szar alakok

2019. jan. 14. 21:53
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs igy. Szeretem, ha egy srac magas, de mivel en nagyon pici vagyok igazabol nekem mindegy. Az alkatanal az sem zavar, ha nagyon vekony, csak lehet, hogy kenyelmetlenul erzem magam mellette.
2019. jan. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Az elejen* elozo vagyok, bocsi lemaradt
2019. jan. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
42%

Nekem kimondottan a “csontosabb” fiuk jönnek amúgy be

Ez csak azért baj mert nem vagyok duci de alacsony vagyok és nem egy nádszál kisasszony szóval kellemetlenül érzem magam :D

2019. jan. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

bakker. ízlések és pofonok. lehet hogy a környezetedben most épp nincsenek olyan lányok akiknek bejössz, de hidd el hogy úgyis találkozni fogsz olyannal. csak legyél kibszottul türelmes és inkább írj rá szép lányokra a sulidból/évfolyamról ahelyett hogy ide irkálsz baromságokat, azzal is előrébb leszel. köszike.

(az agresszív stílus nem ellened irányul csak annyi ilyen kérdés van már, hogy nagyon elegem lett. tényleg, őszintén remélem, hogy találni fogsz egy kedves lányt aki szeret :D de ahhoz tenni is kell. a beszélgetés nem indul meg magától. lehet kellenél a lányoknak, csak nem kezdeményezel, a nagydarab srácok meg igen.)

2019. jan. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Lazy Lover ***** válasza:
Ecset fej 30 kiló meg legyen magas meg hangoskodó majom
2019. jan. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Na ez meg a másik végkifejlet Lazy Lover 😂

Pontosan ez amit írsz

Ha kicsit izmosabb már a karom az már csúnya talán vagy ronda ?

Vagy a konditerem az már gáz ?

2019. jan. 14. 22:37
 10/19 anonim ***** válasza:
63%

Az egészséges, sportos, izmos test mindig vonzó volt a történelem során, és mindig az is lesz.


De amúgy nem ezen múlik. Aki látott már életében Michael Jackson klipet, az tudja, hogy egy kifejezetten vékony embernek is lehet iszonyat szexi teste és mozgása :)

2019. jan. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!