Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányoknak mikor ideális az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak mikor ideális az első csók? Gáz, ha 17 évesen még nem volt meg?

Figyelt kérdés
2018. jan. 16. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz, ez nincs meghatározva. Hülyeség amit kérdezel. Nincs olyan, hogy mikor ideális. Akkor történik meg ha te úgy gondolod vagy szerelmes leszel. Lehet 2 áv múlva lehet 2 nap múlva. A szerelemben nincs olyan, hogy mikor ideális... És ez egyeltalán nem gáz. Az se lenne gáz ha 20 éves lennél és még nem volt barátod. Sőt az még plussz pont is lehet
2018. jan. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Nincs ideális kor.
2018. jan. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj az, tudom, rossz érzés, hogy másnak volt, neked meg nem, de na... eljön annak is az ideje:D
2018. jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
SZerintem nem gáz.
2018. jan. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Rebeka Mercédesz válasza:
100%
Oszinten.. én 10 nap mulva leszek 18 es nem volt még pasim sem es csókolózni sem csókolóztam még.. Szar erzes hogy a 14 éves barátnőmnek mar volt meg osztálytársaimnak is de viszont gáznak nem gáz. Akkor történik meg amikor eljön a megfelelő idő es a megfelelő fiú. Van olyan ismerősöm aki 22 éves es nem csokolozott még.. szóval nyugi :D
2018. jan. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!