Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti megnézitek azt aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti megnézitek azt aki bejön nektek?

Figyelt kérdés
Engem a kutya sem néz meg soha, csak nem tudom, hogy vajon azért mert annyira ocsmány vagyok vagy azért mert én nem veszem észre. Szóval ha valaki tetszik nektek, vagy csak úgy ismeretlenűl bejön, pl aki szembejön az utcán azt meg szoktátok nézni? Ha igen hogyan?
2019. jan. 16. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kb. mindenkit megnézek az utcán, de csak egy pillantásra. Ha tetszik, akkor kettőre.
2019. jan. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem mindig nézem meg. ha nem figyel, megnézem. :D de amint figyel, már nem is nézek oda :D utcán senkit sem nézek viszont, csak a földet illetve ami az utamban van. direkt embereket nem nézek, nem érdekelnek, ezért nem is szoktam látni az utcán olyat, aki bejönne. leginkább melóhelyen van ilyen, de nem erőlködöm ott se inkább.

nyúlbéla vagyok, lehet más lányok rá mernek nézni arra, aki tetszik nekik, na :D

2019. jan. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nikii2019 ***** válasza:

Szia

Igen, én megnézem aki bejön nekem.

Igazából aki bejön nekem annak mindig a szemét nézem,belenézek a szemébe.

Magyarán " szemezek vele".

Az a legjobb érzés amikor ő is ezt csinálja velem.

(belenéz a szemembe)

De volt már olyan h engem nézett az illető és én meg így váratlanul a szemébe néztem és hirtelen elfordult.

Na akkor nem tudtam hogy mi van :);

Sőt még most sem tudom h miért nézett el, férre.

2019. febr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha téged nézett és gyorsan félre nézett, akkor tuti, hogy bejöttél neki, csak nem mert hosszú szemkontatktust tartani.
2019. febr. 26. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!