Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasik, ti a rövidebb szoknyás...

Pasik, ti a rövidebb szoknyás lányokat megnézitek? Bejön nektek? Kezdeményeznétek?

Figyelt kérdés

A rövid alatt ilyenre gondolok: [link]

vagy

[link]

stílusban is ilyen, lenge fodros, nem az a testhez simuló.


Egy csomó pasi a rövidnadrágos lányokat jobban kedveli... ti szoktatok látni ilyen szoknyás lányokat? És mit gondoltok róluk? én szeretem az ilyen szoknyákat

kort is írjatok ha nem gond

23N


2014. jún. 9. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szép lábaid vannak akkor tetszik.

20/F

2014. jún. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól néznek ki ezek a szoknyák, de nem azért nézem meg mert szoknya van rajta. Ha csinok megnézem mindenhogy, ha nem jön be akkor mind1 mi van rajta. 24/F
2014. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Manapság a legtöbb nőn ezt a nagyon rövid forrónacit látom, ami tény, hogy jobban kiemeli a feneket meg a combokat, néha már-már kissé magamutogatóknak is tűnnek. De most nem egy szoknya vagy nadrág alapján döntöm el, hogy kezdeményezek-e.
2014. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem a csomagolás alapján zsűrizek. De azért legyen valamennyire ízléses, alakjának és korának megfelelő az öltözete. A valódi prémszegélyes szoknya egy harmincas nőn inkább taszít.
2014. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

perszehogy! :D

de egy rövidnaci, vagy cicagatyó is tud ugyanolyan vonzó lenni egy lányon mint egy jofféle szoknya :D

feltéve ha a külső adott :)

2014. jún. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megnézzük. Be is jön nekünk. Nem, nem kezdeményezünk.
2014. jún. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a külső és az alak is megvan hozzá, vékony vagyok , formás lábak, bár arról nem tehetek, h csak 160 centiig nőttem :/
2014. jún. 9. 14:01
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

hát ha csinos a lány, alaposan szemügyre veszem, de csak úgy hogy ne tűnjek hülyének.hát kezdeményezésre nem vinne rá.. egyrészt mert szégyenlős vagyok, másrészt pedig csak egy szoknya .....de ha jól áll az mindenképpen elönyére szolgálhat az illetőnek :))

17f

2014. jún. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!