Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak azoknak tetszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak azoknak tetszek akikkel neten ismerkedtem meg?

Figyelt kérdés

Azok a lányok akik így ismernek mert rájuk irtam azok tök kedvesek velem. Nagyon sok olyan lány van akit neten ismertem meg. Nem értem mitől van az, hogy a többi akit nem netem azok azt mongyák: "csunya ez a fiu" meg "csá te rusnya".

Viszont akik pedig onnan ismernek mind "aranyosnak" tartanak.



2019. jan. 21. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert itt mindenki a másik oldalát mutatja azert
2019. jan. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresgélsz személyesen.
2019. jan. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ha csunya vagyok bocsánat rusnya, akkor nem kellene hogy azoknak is az legyek akik jobban ismernek?(Netes személyekre gondolok)
2019. jan. 21. 00:20
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Mittomen

Lehet h új fajt fedeztük fel

Netribik

2019. jan. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azzal számolj hogy akik neten ismerkednek, a való életben nem találnak part maguknak tehát sokkal frusztráltabbak
2019. jan. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 5ossel. Meg talán annyit tudok hozzáfűzni, hogy ugye a lányok sokszor öntudatlanul is olvasnak a testbeszedben. Így ha onbizalomhianyos vagy, esetleg kicsit depressziós, ezt ki tudják olvasni az alcad mogul is. És ugyebár a lányoknak a magabiztos srácok kellenek.
2019. jan. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az nagyon bunkó, aki ilyet mond. Ha valaki nem tetszik, akkor se mondanék ilyet. Szerintem te nagyon bunkó lányoknál próbálkoztál. Nem tudom, hol kerestél, hogy csak ilyenekbe futottál bele.

Interneten valószínűleg nyitottabbak arra, hogy valóban megismerjenek és ne egy-két másodperc alatt mondjanak rólad véleményt.

2019. jan. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert a netes ismerkedés során sok információ hoányzik, amit a saját fantáziájukra hagyatkozva egészítenek ki. Ergo olyannak állítanak be, amilyennek szeretnének látni.
2019. jan. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!