Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek tetszek neki vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban, akin nem tudok kiigazodni. Általában mindenkivel kedves, velem viszont nem annyira. Órákon szemezget velem és tartja a szemkontaktust és mellé mosolyogni is szokott. Facebook-on nem jelöl be. Szünetekben nem keresi a társaságom. Ha közel megyek hozzá szinte ledermed és meg se szólal. Nem szokott köszönni.

Most akkor akarhat valamit vagy nem?



2019. jan. 18. 17:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sz.ard le, majd ha akar valamit akkor történni fognak a dolgok...addig pedig te fiúkkal ismerkedj, hogy ne rajta gondolkozz
2019. jan. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak nyomi
2019. jan. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Lazy Lover ***** válasza:
Ezt csak ő tudhatja
2019. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

UUUUUGYANEZ

Bár velem szemetkedik is

De szerintem igen, valószínűleg bejossz neki

És nem tapasztalatból mondom

2019. jan. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

Ez az én meglátásom.

Szerintem tetszel neki :) mert szerezhet veled.

Nem volt meg senkije sem, ezer dermed meg ha a közelében vagy, fel hogy fiú társai kinevetik és ezt szegyenli.

Jatszogas vele egy picit erj hozza véletlenül, enged hogy tekintete rad ragadjon , érd el azt hogy többet érezten irantad, persze ha szeretnéd.

Sok sikert ::))

2019. jan. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, főleg neked utolsó :D

Igen, ha jól tudom még nem volt neki kapcsolata, illetve lehet, nincs elég önbizalma, mivel alacsonyabb és vékonyabb is nálam.

Szeretném vele szorosabbra fűzni a kapcsolatot, de nem tudom hogy hogyan kezdjek bele :(

2019. jan. 23. 19:07
 7/14 anonim ***** válasza:
#6: Férfiasabbat nem találtál?
2019. jan. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#7: Nem érdekel mennyire férfias, nála intelligensebb, viccesebb, műveltebb sráccal még nem igen találkoztam a korosztályomban.


Engem csak a segítő válaszok érdekelnek.

2019. jan. 27. 17:55
 9/14 anonim ***** válasza:
#8: És gyáva,mint egy nyuszi. Gondolom az nem érdekel
2019. jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 Én is gyáva vagyok, ahogy az emberek 99%-a az. Ennyit erről. Tisztában vagyok a rossz tulajdonságaival.
2019. jan. 28. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!