Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találkozhatok introvertált...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találkozhatok introvertált lányokkal?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit közhelyes ez a kérdés.De kicsit kétségbe vagyok esve mivel nem nagyon találkozok ilyen lányokkal.

Én is introvertált vagyok ezért is szeretnék hozzám hasonló lányokkal ismerkedni.Persze ez pont ezért is nehézkes egy kicsit:)

19/f


2019. jan. 22. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

Te mint introvertált (amennyiben 100%-ban egy példaintrovertált vagy, ergo minden egyes tulajdonságod megegyezik a definícióban megfogalmazottakkal), hova szoktál eljárni?

Gondolom sehova.

Na, kb. ugyanez a szó szerint introvertált lányokkal.

2019. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
21%

Könyvtár, busz, metro, mondocon...stb.

Mindenhol vannak ilyen lányok.

2019. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Mondanám, hogy én, de sajnos nagy lenne a korkülönbség :)
2019. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%

otthon :D

de komolyan, ne akarj introvertált csajt felszedni. a csaj oldaláról nem szokott működni, meg neked se lesz jó. ha pl mindketten féltek beszélgetést kezdeményezni, az úgy nem lesz jó, saját tapasztalat... keltsd inkább fel az extrovertáltabb lányok figyelmét, és majd ők ismerkednek veled :)

20/l

2019. jan. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

Kávézó, könyvesbolt, jármű, utca. Bárhol.

17/L

2019. jan. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%

Én is introvertált vagyok és ugyanez a problémám.

Írj nyugodtan ha gondolod^^

2019. jan. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A szabadidejük 90%-ban otthon ülnek általában. Olyan esemény meg nem igen van szerintem, ahol nagyobb arányában lennének introvertált személyek, főleg mert évről-évre egyre több minden elintézhető otthonról.
2019. márc. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Én itt próbálkoztam, de sajnos nem fogadnak el a lányok egy önbizalomhiányos féltékeny, törődő, "kisajátítő" srácot.. Csak a macsóság és a pénz kell nekik, vagy csak szórakoznak az emberrel.. 18f
2019. szept. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha féltékeny vagy és kisajátító akkor mit is vársz el?
2019. okt. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mozdonyokon
2019. dec. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!