Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy lány arról sír hogy mien csúnya, de nem akar összejönni azzal aki szerelmes belé mert túl r*nda neki?

Figyelt kérdés

Mi a f...nak van ekkora elvárása? Miért nincs empátiája? Ő sem egy szépség de ha ien válogatós mit érdemel?

Persze hogy is ne majd egy Adonisz fogja megszeretni.


2019. jan. 23. 00:41
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja és tudni kell róla, hogy ez már a 4 pasi akit elküld a hiszti meg megy tovább!
2019. jan. 23. 00:46
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Talán számít neki mások véleménye és nem O akar az lenni aki "azzal a csunyaval jár ".

Mindenkinek van elvárása ......

A legtöbb lánynak elég sok ,főleg ameddig szerelmes nem lesz

L

2019. jan. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jó igazad van! De akkor meg ne sírjon hogy nincs pasija... Baratnők miért anyira fontosak? Manapság már az megy, hogy azért akarok bepasizni, hogy másoknak felejek meg?
2019. jan. 23. 00:49
 4/14 anonim ***** válasza:
31%
Az ilyen csitrikkel nem kell foglalkozni. Ez az egyik ok amiért sose volt még barátnőm... Akinek nem a belső meg a szeretet a leg fontosabb az rinyáljon szeretet nélkül magába.. Bezzeg nekem nem jönne össze semmi....
2019. jan. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó azért nem volt még csajos mert egy incel vagy.
2019. jan. 23. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

És téged ez miért érdekel kedves kérdező? Ha ő neki egy "Adonis" kell, akkor had várja őt. Ha jön jön, ha nem nem. Ez sztem teljes mértékben az ő dolga. Gondolom te sem akarsz egy általad rondanak ítélt csajjal járni. Ha meg igen, akkor minden tiszteletem a tiéd

Egyébként egy válaszoló írta, hogy az ilyenek miatt nincsen barátnője. Ez egy baz*nagy hul**eseg. Kevés ilyen lány van. Régen én is azt hittem, h sok, de kevés

A lányok tobbsegenek a magabiztosság kell, és mivel te nem vagy az, nem kellessz a lányoknak, s így mindet eliteled egy ri$$inek, akinek csak a pénz és/vagy a külső számít. És amúgy mi van ha így is van? Miattad nem fog megváltozni. Senki nem fog megváltozni.

Szerintem mindenkinek a maga dolga, hogy mit hogyan csinál, ha nem tetszik, nem kell vele ismerkedni, ennyi

2019. jan. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Majd, ha 30 évesen se lesz palija rádöbben, hogy vhol elbaszta😀
2019. jan. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak pl a barátnője jobb csaj nála és azért sír hogy ő ronda, mert alapjába jó csajnak tartja magát, csak van a környezetébe olyan lány aki ha megjelenik a társaságba, ő mellette nem tud labdába rúgni.
2019. jan. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Azért picsog hogy ronda mert jó pasikkal akar kavarni akik vele nem, emiatt. Ha elég lenne neki a ronda pasi nem zavarná a dolog mert azokat így is megkapja. Inkább az érthetetlen miért nem tesz azért hogy jobban nézzen ki. Nem az igényeket kell leadni hanem tenni érte, hogy ringben maradhasson a vágyott súlycsoportban.
2019. jan. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Empátiából összejönni valakivel meg könyörszexet adni aljas dolog meg sértő. Vagy nem is érdekelné ez a szerelmes inceleket? Ne már, hogy valaki kevesebbet érjen mert úgymond ronda, emiatt meg ne is akarjon olyat amilyet. Mindenkinek más az ízlése. Az élet majd bebizonyítja idővel, a belső, a közös célok és elégséges anyagiak számítanak.
2019. jan. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!